< Zpět na školení

LETNÍ ŠKOLA v srpnu

Cena

Běžná cena: 7 500,- Kč (9 075,- Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 7 500,- Kč (9 075,- Kč s DPH)

Dostupnost

Obsazeno

Tento seminář je již plně obsazený, pro případné místa náhradníka nás prosím kontaktujte na training@randls.com. Děkujeme.

Po roce vás opět srdečně zveme do naší Letní školy. Pojďme si uprostřed léta společně osvěžit pracovněprávní znalosti, nahlédnout na problematiku personální praxe jinýma očima, probrat praktické tipy a zároveň udělat něco i pro sebe! Naše Letní škola je dvoudenní, tak trochu jiný seminář.

Na co se letos můžete těšit? Podrobný program, včetně časů, obsahu jednotlivých přednášených bloků, medailonků přednášejících, ale také občerstvení, na které se můžete těšit, naleznete zde.

Již nyní vám můžeme slíbit oblíbené lektory, za Randls hlavně Natašu Randlovou Michala Peškara. A vy, kdo nás již znáte, víte, že jejich témata budou zajímavá, atraktivní a doplněná praxí. Určitě nebude chybět pracovněprávní judikatura za poslední rok. O dalších dvou pracovněprávních tématech potom rozhodneme podle aktuálního legislativního vývoje a včas je zde uveřejníme.

Naším hlavním letošním tahákem je téma „Jak proměnit HR ve firemní superstar„, kterým vás provede charismatický znalec firemní kultury a všeho kolem ní Filip Černý.

Filip sám popisuje svůj interaktivní seminář přizpůsobený našim potřebám následovně: Svět se mění a zrychluje. Vše se automatizuje a digitalizuje. O to více se hlavním pokladem úspěšných firem stává talentovaný člověk. Demografická křivka ukazuje jasný nedostatek talentů na trhu. Toto vše s sebou nese obrovské nároky ze strany vedení firem na HR. Pro HR je to ale zároveň velká příležitost stát se hlavním tahounem úspěchu firmy, ve které působí. Aby tuto ambici HR naplnilo potřebuje umět pracovat s praktickými nástroji na změnu pracovního prostředí, a tím i chování lidí v něm. Tedy s firemní kulturou.

A co navíc?

Opět uděláme něco málo pro naše tělo i duši. Slyšeli jste už o józe na židlích? A víte, že bolest zad nemusí být způsobena jen vaším sedavým zaměstnáním? Jak jógu, tak příčiny bolestí zad vám představíme zcela netradičně, ve spolupráci se špičkovými odborníky. Jógový workshop na židlích vám představí Martina Kusá a bolest zad probereme teoreticky, prakticky i netradičně se špičkovým fyzioterapeutem Jakubem Kozlem

Co se týče občerstvení, opět vám nabídneme oblíbený formát live cooking, první den s tématem Asian street food. O druhém obědu si potom  budete moci dokonce zahlasovat – vyberete si náplň čerstvých palačinek podle momentální nálady – na výběr budou sladké i slané varianty.