< Zpět na školení

LETNÍ ŠKOLA v srpnu

Cena

Běžná cena: 6 500,- Kč (7 865,- Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 6 500,- Kč (7 865,- Kč s DPH)

Dostupnost

Poslední 1 volné místo

Po roce vás opět srdečně zveme do naší Letní školy, která tentokrát nese podnázev Oživte vaše HR po covidové pauze! Pojďme si uprostřed léta společně osvěžit pracovněprávní znalosti, nahlédnout na problematiku personální praxe jinýma očima, probrat praktické tipy a zároveň udělat něco i pro sebe! Naše Letní škola je dvoudenní, tak trochu jiný seminář.

Na co se letos můžete těšit?

Rádi bychom vynechali tolik diskutovaný a stále neznámý koronavirus, ale obáváme se, že to bez zmínky o něm nepůjde:-) Rozhodně se ale můžete již nyní těšit na oblíbené lektory, a to hlavně Natašu Randlovou Michala Peškara. A vy, kdo nás již znáte, víte, že jejich témata budou velmi zajímavá, atraktivní a doplněná praxí. Určitě nebude chybět pracovněprávní judikatura, oblíbená pracovněprávní poradna ani zamyšlení se nad novou úpravou dovolené a její fungování v praxi.

Každý personalista potřebuje mít přesvědčivý projev, a to nejen v očích zaměstnanců a kandidátů, ale i při jednání s vedením společnosti, s dodavateli služeb apod.  Proto jsme si pro další profesní rady tentokrát pozvali charismatického lektora a kouče, pana Roberta Sättlera.

Robert vás provede praktickým interaktivním tréninkem se zaměřením na autentický projev, jistotu vystupování nebo schopnost získat a udržet si pozornost posluchačů. Jak překonávat komunikační bariéry a zůstat ve své síle, když komunikujete špatné zprávy? Jak správně dávkovat emoce? Jakou roli hraje v přijetí vašeho rozhodnutí váš hlas, řeč těla, vaše působení na druhé? Na všechny tyto otázky u nás najdete odpovědi.

A co navíc?

Opět uděláme něco málo pro naše tělo i duši. Setkání s Katarínou Dioszegiovou nám umožní zamyslet se nad správným držením těla a páteře, díky kterému získáte vnitřní rovnováhu. V každodenním pracovním shonu vám může pomoci i obličejová jóga a jiné dobro-zvyky, které se naučíte od inspirativní ženy a zpěvačky Petry Vlkové. Doufáme, že vám budou přínosem nejen pro neverbální komunikaci ve vztahu k zaměstnancům nebo kolegům. Na závěr si vyslechnete, jak podpořit organismus, aby se vám běžná (a často i typicky kancelářská) onemocnění vyhnula. Už jste slyšeli o  esenciálních olejích? Přijďte si je vyzkoušet a poslechnout si od MUDr. Pavly Rozínkové, jaké zázraky dovedou.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.