Prvotřídní občerstvení

My v Randls Training zastáváme názor, že k dobrému školení patří i čerstvé jídlo z kvalitních surovin, zdravé nápoje a dobrá káva nebo čaj.

A protože se nás na občerstvení podávané na našich seminářích často ptáte, níže jsme pro vás připravili shrnutí toho, co vás nejvíce zajímá.

  • V případě dopoledních seminářů se můžete těšit na přestávkové menu v podobě čerstvých wrapů, kanapek, sendvičů, croissantů  nebo chlebíčků v moderním hávu, vždy doplněných o čerstvé ovoce a zeleninu a vynikající dezerty ke kávě nebo čaji.
  • V případě celodenního semináře pro vás zajistíme kompletní denní stravování sestávající z malé snídaně, dopolední svačiny, teplého oběda a odpoledního dezertu ke kávě nebo čaji. Samozřejmostí je čerstvé ovoce a zelenina.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je v přihlášce do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

Občerstvení pro vás připravujeme ve spolupráci různými dodavateli. Tady jsou:

„Stejné menu nikdy nepodáváme dvakrát“ – to je motto, kterým se řídí MUSA catering, náš nový dodavatel dnes tolik populárního „COVID bezpečného“ občerstvení na semináře. Individuální boxy obsahují originální slané a sladké snacky, ovoce i zeleninu v té nejvyšší kvalitě.

 

 

Café Columna na Chodově nabízí domácí výrobky z prvotřídních surovin. Přímo u nich v kavárně si každý den od 7 hodin ráno můžete pochutnat na nevšedních snídaňových menu, např. při brzkých obchodních jednáních. Doporučujeme! My jsme si zamilovali jejich minichlebíčky, domácí malé houstičky a hlavně plněné slané minicroissanty, které nám připravují z námi vybraných ingrediencí.

 

 

Sympatická majitelka firmy S láskou vařené Ilona Línková z pražských Modřan vás přesvědčí, že i mlsat se dá zdravě – bez cukru a bez lepku. Pokud u nás ochutnáte její fitness dortík, dáte nám jistě za pravdu a jiné dorty už pro vás přestanou existovat. Není to ale jen o sladkém – peče i slaně a vaří obědy, tak se určitě podívejte na její nabídku!

 

 

S bistrem SISTERS jsme objevili, co znamenají moderní chlebíčky. Bez kupované veky a oschlé levné debrecínky, zato na domácích bagetách, s kozím sýrem na červené řepě, s ančovičkami a sledi, s parmskou šunkou na dýňové pomazánce nebo vepřovou panenkou na ricottovém petrželovém základu. Milujeme je a vy budete taky – ať už v jejich dvou kamenných prodejnách nebo s objednávkou přes e-shop.

Nekoukey a papey nám učarovali rozmanitou nabídkou sladkých i slaných delikates, které podáváme jako svačinu. Mají ale i chlazená jídla a polévky všech možných i nemožných druhů, které rozváží v sympatických sklenicích namísto všudypřítomných plastových krabiček. V nabídce najdete i hotové balíčky – např. snídaňový, kterým si můžete zpříjemnit ráno před náročným pracovním dnem.

Markovu zahradu jsme navštívili kousek za Prahou. Je malá rodinná farma, která nám nově pro Vás přináší delikatesy a sladké dobroty. Markovi se maximálně snaží využít výpěstky jejich zahrádky a nabídky lokálních zdrojů, včetně sezónních specialit. Spojili tak svůj rodinný život se svými koníčky vyráběním domácích produktů, vařením, chovem slepic a včel. Dnes si můžete vybrat produkty též formou jako „prodej ze dvora“ a zboží si vyzvednout po předchozí domluvě přímo na farmě. Věříme, že vám budou jejich dobrůtky chutnat. Celou nabídku produktů si můžete prohlédnout a rovněž i objednat na www.markovazahrada.cz

 

K prvotřídnímu občerstvení patří také prvotřídní nápoje!

V tomto směru jsme navázali spolupráci se společností White Grant s.r.o., která získala výhradní zastoupení výrobků Dammann Frères v České republice. Tradice čaje Dammann sahá až do roku 1692, kdy první z rodu Dammannů dostal od krále Ludvíka XIV. privilegium prodávat čaj v tehdejší Francii. Počátkem 20. století na rodinnou tradici navázali bratři Robert a Pierre Dammannovi, velcí milovníci čaje, a založili společnost známou pod jménem Dammann Frères. S exkluzivními a kvalitními čaji této značky se nyní můžete setkat v Randls Training.

Stále ještě nevěříte, že s námi vás budou školení bavit skutečně ve všech ohledech?

Přijďte se přesvědčit!