Prvotřídní občerstvení

My v Randls Training zastáváme názor, že k dobrému školení patří i čerstvé jídlo z kvalitních surovin, zdravé nápoje a dobrá káva nebo čaj.

A protože se nás na občerstvení podávané na našich seminářích často ptáte, níže jsme pro vás připravili shrnutí toho, co vás nejvíce zajímá.

  • V případě dopoledních seminářů se můžete těšit na přestávkové menu v podobě čerstvých wrapů, kanapek, sendvičů, croissantů  nebo chlebíčků v moderním hávu, vždy doplněných o čerstvé ovoce a zeleninu a vynikající dezerty ke kávě nebo čaji.
  • V případě celodenního semináře pro vás zajistíme kompletní denní stravování sestávající z malé snídaně, dopolední svačiny, teplého oběda a odpoledního dezertu ke kávě nebo čaji. Samozřejmostí je čerstvé ovoce a zelenina.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je v přihlášce do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

Občerstvení pro vás připravujeme ve spolupráci různými dodavateli. Tady jsou:

„Stejné menu nikdy nepodáváme dvakrát“ – to je motto, kterým se řídí MUSA catering, náš nový dodavatel dnes tolik populárního „COVID bezpečného“ občerstvení na semináře. Individuální boxy obsahují originální slané a sladké snacky, ovoce i zeleninu v té nejvyšší kvalitě.

 

 

Café Columna na Chodově nabízí domácí výrobky z prvotřídních surovin. Přímo u nich v kavárně si každý den od 7 hodin ráno můžete pochutnat na nevšedních snídaňových menu, např. při brzkých obchodních jednáních. Doporučujeme! My jsme si zamilovali jejich minichlebíčky, domácí malé houstičky a hlavně plněné slané minicroissanty, které nám připravují z námi vybraných ingrediencí.

 

 

Catering z FoodIn nám na školení dodává obědy, které jsou schopni zabalit do samostatných obědových boxů, což jsme zejména v době koronavirové velmi ocenili. Jejich obědové i svačinové nabídky jsou připravovány z čerstvých surovin od lokálních farmářů a dodavatelů a jsou zdravé s vyváženým poměrem bílkovin, sacharidů i tuků. Prostě všechno, jak má být!

 

 

Sympatická majitelka firmy S láskou vařené Ilona Línková z pražských Modřan vás přesvědčí, že i mlsat se dá zdravě – bez cukru a bez lepku. Pokud u nás ochutnáte její fitness dortík, dáte nám jistě za pravdu a jiné dorty už pro vás přestanou existovat. Není to ale jen o sladkém – peče i slaně a vaří obědy, tak se určitě podívejte na její nabídku!

 

 

S bistrem SISTERS jsme objevili, co znamenají moderní chlebíčky. Bez kupované veky a oschlé levné debrecínky, zato na domácích bagetách, s kozím sýrem na červené řepě, s ančovičkami a sledi, s parmskou šunkou na dýňové pomazánce nebo vepřovou panenkou na ricottovém petrželovém základu. Milujeme je a vy budete taky – ať už v jejich dvou kamenných prodejnách nebo s objednávkou přes e-shop.

Nekoukey a papey nám učarovali rozmanitou nabídkou sladkých i slaných delikates, které podáváme jako svačinu. Mají ale i chlazená jídla a polévky všech možných i nemožných druhů, které rozváží v sympatických sklenicích namísto všudypřítomných plastových krabiček. V nabídce najdete i hotové balíčky – např. snídaňový, kterým si můžete zpříjemnit ráno před náročným pracovním dnem.

 

 

V neposlední řadě je naším dodavatelem také michelská Restaurace U Havlíčků s jejími poklady klasické české kuchyně. Omáčky, pečená masa i knedlíky umí na jedničku, a to z poctivých ingrediencí od pečlivě vybraných dodavatelů. Navíc, pokud se u nich zastavíte ve středu, můžete si vychutnat čerstvé mušle a ryby nebo v pátek naopak vepřová žebírka a kolena.

K prvotřídnímu občerstvení patří také prvotřídní nápoje!

 

 

V tomto směru jsme navázali spolupráci se společností White Grant s.r.o., která získala výhradní zastoupení výrobků Dammann Frères v České republice. Tradice čaje Dammann sahá až do roku 1692, kdy první z rodu Dammannů dostal od krále Ludvíka XIV. privilegium prodávat čaj v tehdejší Francii. Počátkem 20. století na rodinnou tradici navázali bratři Robert a Pierre Dammannovi, velcí milovníci čaje, a založili společnost známou pod jménem Dammann Frères. S exkluzivními a kvalitními čaji této značky se nyní můžete setkat v Randls Training.

 

 

A znáte vitamínové mikrodrinky bez cukru a bez chemie Waterdrop®? Čerstvé vodě, kterou máte na našich seminářích k dispozici, dodávají svěží lahodnou chuť plnou botanických výtažků z celého světa.  Vyzkoušet můžete různé sety ovoce a exotických i běžných bylin. Navíc, pokud vás nadchne jejich chuť stejně jako nás, budete si je moci, jakožto návštěvníci našich seminářů, pořídit s našim promo kódem za zvýhodněnou cenu!

 

Stále ještě nevěříte, že s námi vás budou školení bavit skutečně ve všech ohledech? Přijďte se přesvědčit!