Příjemné prostředí

Školení Randls Training se konají v nové kancelářské budově Tetris Office Building ve výborně dostupné lokalitě – přímo u stanice metra C Budějovická.

V šestém patře jsme pro Vás připravili moderní školicí prostory se spoustou světla a krásným výhledem. Těšíme se, až se přijdete podívat. Ale pozor – nebudete od nás chtít odejít! Zde můžete nahlédnout do školících prostor přes virtuální prohlídku Randls Training.

Školící místnost o kapacitě až 35 lidí je moderně a funkčně vybavena pro účely pořádání jakýchkoli přednášek, seminářů, ale také např. interaktivních workshopů.

Její součástí je projektor umístěný na stropě, elektronicky stahované plátno, pohodlné připojení na počítačovou techniku, včetně Wi-Fi připojení k internetu pro celý školicí sál, a prezentační tabule (flipchart). Polohovatelné venkovní žaluzie na oknech na všech stranách budovy zajistí ostrý obraz při sledování prezentací a sluncem nerušený výklad.

Při zařizování prostor jsme samozřejmě mysleli i na pohodlí posluchačů. Každý účastník školení tak má k dispozici pracovní plochu o šířce 80 cm. Rozestavění stolů je přitom možné přizpůsobit potřebám konkrétního přednášejícího i formě daného školení – fantazii tak v tomto směru kladou meze pouze tři stěny prosklené a jedna galerijní.

Součástí školicích prostor je vedle hlavního přednáškového sálu také menší vedlejší místnost určená primárně k podávání občerstvení. Odděleně je poté samostatná kuchyňka s veškerým potřebným vybavením, a plně zařízená recepce.

Ačkoli budeme vždy preferovat osobní setkání s vámi, občas se stane, že z různých důvodů preferujete on-line přenos našich školení. Proto jsme v létě 2021 v Randls Training instalovali nové videokonferenční řešení Cisco Webex.

Videokonferenční systém Cisco Webex nám umožní realizovat tzv. hybridní systém školení: někteří z vás budou s námi osobně v Randls Training a jiní v kanceláři či doma.