Pro bono

V Randls Training jsme si vědomi své sociální odpovědnosti, a proto v naší malé galerii výtvarného umění pořádáme výstavy, které dle přání jednotlivých autorů mohou být též prodejní. Z každého prodaného uměleckého díla následně věnujeme část výtěžku na různé neziskové projekty, které podle nás mají v dnešní uspěchané době smysl.

Podpořili jsme již tyto projekty:

 

Randls Training pomáhá obecně prospěšné společnosti REHALB

V rámci výstavy Terezy Strnad jsme finančně pomohli obecně prospěšné společnosti REHALB, která vrací do života pacienty po poškození mozku. Například pořádá rekondiční a rehabilitační pobyty v přírodě anebo trénink aktivit běžného života, organizuje nácviky plavání a školu chůze. Taktéž podporuje denní stacionář pro tyto osoby.

Více informací o REHALB naleznete zde.

Randls Training brání s Amnesty International lidská práva a svobodu

Během výstavy Adama Jílka jsme se stali součástí projektu Art for Amnesty, který propojuje svět umění se světem lidských práv Amnesty International. Amnesty International je nevládní organizace zabývající se lidskými právy, je nejvíce známá svým bojem za politické vězně a další lidi perzekvované kvůli svým názorům. Není náhodou, že jsou to často právě umělci, lidé s kreativním a kritickým myšlením, kteří jsou za své nepohodlné názory stíháni a vězněni. Art for Amnesty je platforma, která dává umělcům žijícím ve svobodných společnostech možnost postavit se za ty, kteří takové štěstí nemají. Umělce, jejichž svoboda projevu je omezována represivními režimy, často velmi brutálními způsoby.

Více informací o Amnesty International naleznete zde.

Randls Training podporuje Kontakt bB Plaveckou akademii bez bariér

Pomáháme Plavecké akademii bez bariér, která umožňuje pravidelný trénink lidem s nejrůznějšími formami postižení. Díky metodě Aqua(E)Motion Therapy si handicapovaní sportovci přivezli od roku 1995 přivezli více než 100 medailí z paralympiád, mistrovství světa a mistrovství Evropy. Jednou z nich je i nejlepší česká juniorská handicapovaná plavkyně Anežka Floriánková. Mladá sportovkyně je zároveň talentovanou výtvarnicí, s jejíž tvorbou a činností Kontaktu BB se mohli seznámit hosté v rámci vernisáže obrazů Radu Tesaro, která se u nás uskutečnila v roce 2018.

Více informací o Kontaktu bB naleznete zde.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .