Pro bono

V Randls Training jsme si vědomi své sociální odpovědnosti, a proto v naší malé galerii výtvarného umění pořádáme výstavy, které dle přání jednotlivých autorů mohou být též prodejní. Z každého prodaného uměleckého díla následně věnujeme část výtěžku na různé neziskové projekty, které podle nás mají v dnešní uspěchané době smysl.

Podpořili jsme již tyto projekty:

 

Výstavy v Randls Training pomáhají obecně prospěšné společnosti REHALB

Umělci, s jejichž díly se mohou seznámit naši klienti a účastníci seminářů v prostorách Randls Training, věnují 5 % z částky získané  prodejem vystavených uměleckých děl obecně prospěšné společnosti REHALB.  Tato neziskovka vrací do života pacienty po poškození mozku, například pořádá rekondiční a rehabilitační pobyty v přírodě anebo trénink aktivit běžného života, organizuje nácviky plavání a školu chůze. Malířka Martina Trchová, jejíž díla byla vystavena v Randls Training od října 2019 do února 2020, věnovala obecně prospěšné společnosti REHALB 5200 Kč. Tereza Strnad, její obrazy jste měli možnost vidět v našem školicím centru od března do října loňského roku, předala finanční dar v hodnotě 6200 Kč Janu Šislerovi, řediteli REHALB. Podpoře hadicapovaných prostřednictvím této neziskové společnosti se advokátní kancelář Randl Partners věnuje dlouhodobě, Nataša a Pavel Randlovi před časem zakoupili pro REHALB dynamický vertikalizátor, který poslouží k rehabilitaci lidí, jež zdravotní postižení po onemocnění nebo úraz upoutaly na invalidní vozík.

Více informací o REHALB naleznete zde.

Randls Training brání s Amnesty International lidská práva a svobodu

Během výstavy Adama Jílka jsme se stali součástí projektu Art for Amnesty, který propojuje svět umění se světem lidských práv Amnesty International. Amnesty International je nevládní organizace zabývající se lidskými právy, je nejvíce známá svým bojem za politické vězně a další lidi perzekvované kvůli svým názorům. Není náhodou, že jsou to často právě umělci, lidé s kreativním a kritickým myšlením, kteří jsou za své nepohodlné názory stíháni a vězněni. Art for Amnesty je platforma, která dává umělcům žijícím ve svobodných společnostech možnost postavit se za ty, kteří takové štěstí nemají. Umělce, jejichž svoboda projevu je omezována represivními režimy, často velmi brutálními způsoby.

Více informací o Amnesty International naleznete zde.

Randls Training podporuje Kontakt bB Plaveckou akademii bez bariér

Pomáháme Plavecké akademii bez bariér, která umožňuje pravidelný trénink lidem s nejrůznějšími formami postižení. Díky metodě Aqua(E)Motion Therapy si handicapovaní sportovci přivezli od roku 1995 přivezli více než 100 medailí z paralympiád, mistrovství světa a mistrovství Evropy. Jednou z nich je i nejlepší česká juniorská handicapovaná plavkyně Anežka Floriánková. Mladá sportovkyně je zároveň talentovanou výtvarnicí, s jejíž tvorbou a činností Kontaktu BB se mohli seznámit hosté v rámci vernisáže obrazů Radu Tesaro, která se u nás uskutečnila v roce 2018. Naše advokátní kancelář podpořila činnost Kontaktu BB finančním darem v hodnotě 10 tisíc korun.

Více informací o Kontaktu bB naleznete zde.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .