Školící místnost

< Zpět na školení

Koronavirus a obchodní společnosti – dopady opatření na podnikání aktuálně ON-LINE

Cena

Běžná cena: 990,- Kč (1 198,- Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 850,- Kč (1 029,- Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

Opatření související s pandemií COVID-19 a ve skutečnosti i pandemie jako taková s sebou nesou zásadní negativní dopady na podnikání obchodních společností. Vztahy se smluvními partnery se mění a často je nezbytné je upravit tak, aby smluvní strany předešly do budoucna ještě větším problémům. Proto se v našem on-line školení zaměříme na praktické řešení situací, které jsou v současné situaci nejčastější, jako např. prodloužení splatnosti či dodání služeb, prodlení nebo nemožnost plnění, vyšší moc, mezinárodní obchod, změny smluv a restrukturalizace vztahů či narovnání, výpadky v objednávkách opakovaně dodávaných služeb, prodlení s plněním apod.

Za téměř měsíc nouzového stavu vyhlášeného v souvislosti s pandemií COVID-19 se podnikatelé také musí vyznat v téměř 300 různých opatřeních, které více či méně zasahují do jejich podnikání. Proto bychom Vás v tomto školení chtěli prakticky a na příkladech provést těmi nejdůležitějšími a zaměřit se zejména na ta opatření, která podnikatelům nabízí pomoc či úlevy a vysvětlit, zda je budete moci využít a případně jak.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.