lektorka

Mgr. et Mgr. Irena Lišková


O lektorovi

Irena Lišková je lektorkou v Randls Training od jeho začátku. Do advokátní kanceláře Randl Partners, advokátní kancelář, s.r.o. přišla několik měsíců po založení kanceláře. Do března 2019 působila na pozici spolupracující advokátky. Nyní je partnerkou.

Zaměřuje se na právo obchodních korporací, závazky a právo nemovitostí. Její specializací je též oblast bankovnictví a problematika AML (anti-money laundering). Dlouhodobě se Irena věnuje také tématům propojujícím pracovněprávní a obchodní tým Randls, jako na příklad problematice švarcsystému, souběhu funkcí, smlouvám o výkonu funkce nebo GDPR.

Specializace

Ochrana osobních údajů, reklamní a marketingové právo, právo hazardních her (loterie, sázky, soutěže atd.) a herního průmyslu (hry založené na náhodě/dovednosti, včetně počítačových her, videoher obecně i karetních her), obchodní a občanské právo se zaměřením na právo obchodních společností, právo nemovitostí a smluvní právo, ochrana osobních údajů se zaměřením na GDPR, trestní odpovědnost právnických osob

Prezentační praxe

Přednášková činnost na školeních pro klienty a veřejnost.

Členství v profesních sdruženích

Česká advokátní komora – advokát

The Global Advertising Lawyers Alliance (GALA) – člen

Jazyky

Čeština, angličtina – aktivní znalost slovem i písmem

Němčina – pasivní znalost