< Zpět na školení

Business Brunch 3. díl – Outsourcing: smlouvy s dodavateli prací a služeb a jejich rizika

Cena

Běžná cena: 3 300 Kč za tři setkání (3 993 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 3 300 Kč za tři setkání (3 993 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Třetí Business Brunch se bude skládat ze tří částí:

 1. Právní aktuality – legislativní novinky v ČR a EU (novinky v oblasti stavebního práva, elektronických komunikací, bankovního práva aj.), novinky v rozhodovací praxi soudů, novinky na ministerstvech a úřadech se zaměřením na ÚOHS, ÚOOÚ, finanční úřady a živnostenské úřady;
 2. Aktuální téma„Outsourcing – jak správně nastavit smlouvy s dodavateli prací a služeb a vyhnout se rizikům švarcsystému a skrytého agenturního zaměstnávání“
  • Outsourcing práce a služeb z pohledu právních předpisů
  • Podnikání x zaměstnání – definice a rozdíly – co může být problém?
  • Tzv. servisní smlouvy a smlouvy o dílo – jak na ně?
  • Sankce a rizika spolupráce s dodavateli služeb aneb Co když přijde kontrola?;
 3. Dotazy.

 

Business Brunch bude probíhat klasicky od 9:30 do 12:30 hodin, a to jak v režimu online, tak i na místě v prostorách Randls Training. Pro třetí společné setkání jsme vybrali občerstvení ve francouzském stylu, a těšit se tak můžete třeba na croissanty, quiche a makronky. Budeme rádi, pokud co nejvíce z účastníků dorazí osobně, ale protože stále platí určitá omezení s ohledem na pandemii nemoci COVID-19, budeme potřebovat předem vědět, kdo přijde a kdo se zúčastní online. Ti, kdo se budou účastnit online, dostanou včas předem prezentaci a link k přihlášení ke konferenci.

Setkání je určeno zejména členům obchodních týmů a compliance týmů, provozním manažerům a manažerům nákupu, členům týmů v rámci organizace a administrativy, členům týmů připravujících smlouvy, členům finančních týmů, interním právníkům, projektovým manažerům, členům týmů pro ochranu osobních údajů, vedoucím zaměstnancům, členům statutárních orgánů, členům marketingových týmů, HR manažerům, ale může být přínosné i pro kohokoli dalšího v rámci společnosti.

Business Brunch jsme naplánovali jako blok tří setkání za rok (23. 2. 2021, 25. 5. 2021, 19. 10. 2021). První dva díly již úspěšně proběhly, a máme tedy před sebou poslední seminář tohoto roku. Rozhodli jsme se, že blok seminářů nechceme uzavírat pro ty, kteří se budou chtít přihlásit i nyní – proto nabízíme možnost účastnit se i jednoho dílu (samozřejmě do dosažení naší maximální kapacity). Cena za jeden seminář je 1.100 Kč + DPH.

Detaily ohledně organizace a přihlašování naleznete zde.

Letáček Business Brunche je dostupný zde.


Registrovat


  Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
  Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

  Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


  Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .