Podzimní novinky v Randls Training

Posledním srpnovým týdnem jsme uzavřeli letní program našeho školicího centra. Léto tak nějak vždy uteče jako voda a podzim přijde nečekaně rychle – taky máte ten pocit?

My jsme ale v posledních týdnech pilně pracovali na tom, abychom vám podovolenkové návraty do práce mohli zpříjemnit našimi školeními. Témat máme spoustu, ale volná místa rychle ubývají, tak s přihlašováním příliš neotálejte!

Hitem jara, léta i nadcházejícího podzimu je bezesporu školení k významné novele zákoníku práce, které vás prakticky a na příkladech připraví na změny účinné od ledna 2021. Poslední volná místa zbývají na říjnový seminář, tak neváhejte.

Ruku v ruce s novelou ZP jde nová úprava dovolené – speciálním workshopem vás v říjnu a listopadu provede náš dovolenkový specialista Michal Peškar, který stál přímo u zrodu novelizovaných paragrafů.

Jste na pozici vedoucích zaměstnanců? Nebo s vedoucími zaměstnanci jednáte a nejste si úplně jisti, jaká jsou jejich specifika v porovnání s řadovými zaměstnanci? Přijďte k nám na školení Vedoucí zaměstnanci!

Věděli jste, že slovenský zákoník práce také projde novelizací? Řídíte zaměstnance i na Slovensku? Právě pro vás je listopadové školení, které povede zkušený slovenský advokát, již mnoho let spolupracující s Randls Training, Dušan Nitschneider.

Dalším naším spolupracujícím externím lektorem je vedoucí oblastní inspektor práce Aleš Kalvoda – přijďte se ho zeptat na cokoli ohledně průběhu kontroly ze strany inspekce práce.

V neposlední řadě máme také dobrou zprávu pro zájemce (nyní vyprodaného) několikadílného Pracovního právě pěkně popořádku – od ledna chystáme nové termíny!

Těšíme se na viděnou s vámi během podzimu u nás v Randls Training!

  • Datum: 26. 08. 2020

< Přejít zpět