< Zpět na školení

Novela zákoníku práce 2020 – prakticky a na příkladech

Datum

13/10/2020 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 1 901 Kč ( 2 300 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1 735 Kč ( 2 100 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Připravovaná obsáhlá novela zákoníku práce míří především na prohloubení flexibility základních pracovněprávních vztahů a současné posílení ochrany zaměstnanců jako typické slabší strany v těchto vztazích. Vedle toho by měl předpis zbavit zaměstnavatele administrativních zbytečností a upřesnit některá ustanovení tak, jak sama praxe ukázala, že je vhodné. Oproti dřívějším návrhů tato novela upravuje i vysílání zaměstnanců podle příslušné směrnice EU.

Plánované změny zákoníku práce vám představíme paragraf po paragrafu na praktických příkladech a situacích, s nimiž se ve své praxi setkáváte nejčastěji. Na modelových situacích vám pak ukážeme, jak se bude nově počítat dovolená.

Porovnáme současnou úpravu s tou budoucí a upozorníme, na co si dát největší pozor. Plánovaná účinnost je už od července letošního roku a nová pravidla pro dovolenou od 1. 1. 2021.

Školením vás provede dvojice pracovněprávních odborníků Nataša Randlová a Michal Peškar, která se novele věnuje od jejího počátku a zná tak jednotlivé alternativy diskutovaných změn a důvody, proč byly zvoleny současné změny a jiné diskutované návrhy neprošly.


Registrovat

Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .