Letní škola 2022 v detailech

Moc nás těší váš zájem o červencový termín naší letní školy, který je nyní už vyprodaný! Neváhejte proto s přihlášením na srpen, kde zbývá posledních pár míst. Odkaz na naši oblíbené dvoudenní Letní školy (nejen) pro personalisty naleznete zde: detailní program. Letní školu (nejen) pro personalisty pro vás připravujeme už sedmým rokem. Letos se potkáme 19.-20. července a 16.-17. srpna, vždy od 8.30 do 17 hodin v našich prostorách.

Hlavním „tahákem“ letošní školy je charismatický znalec firemní kultury a všeho kolem ní Filip Černý s interaktivním workshopem na téma „Jak proměnit HR ve firemní superstar?“.

Z pracovněprávních témat vám v tuto chvíli můžeme slíbit oblíbenou pracovněprávní judikaturu za uplynulý rok. Další témata pečlivě vybíráme s ohledem na jejich aktuální legislativní vývoj a od toho odvozený dopad na vaši pracovněprávní praxi. Jistojistě vám je ale představí Nataša Randlová spolu s Michalem Peškarem. Co dalšího následující měsíce přinesou, to u nás interně probereme, vybereme pro vás to nejzajímavější a v programu Letní školy na našich stránkách vám dáme vědět.

A co navíc? Opět uděláme něco málo pro naše tělo i duši.

Slyšeli jste už o józe na židlích? A víte, že bolest zad nemusí být způsobena jen vaším sedavým zaměstnáním? Jak jógu, tak příčiny bolestí zad vám představíme zcela netradičně, ve spolupráci se špičkovými odborníky. Jógový workshop na židlích vám představí Martina Kusá a bolest zad probereme teoreticky, prakticky i netradičně se špičkovým fyzioterapeutem Jakubem Kozlem.

Co se týče občerstvení, opět vám nabídneme oblíbený formát live cooking, první den s tématem Asian street food. O druhém obědu si potom  budete moci dokonce zahlasovat – vyberete si náplň čerstvých palačinek podle momentální nálady – na výběr budou sladké i slané varianty.

Místa na červencovou školu jsou tedy již vyprodaná, tak neváhejte a přihlaste se přes formulář na srpen.

Těšíme se na vás!

  • Datum: 04. 05. 2022

< Přejít zpět