Školící místnost

< Zpět na školení

Švarcsystém: jak na servisní smlouvy a outsourcing?

Datum

02/11/2022 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 2 400 Kč (2 904 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 2 200 Kč (2 662 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

Poskytování služeb a různé druhy spolupráce s jinými podnikateli ve vlastním provozu jsou oblíbené a časté. Nesou s sebou ale také určitá právní rizika, to zejména v situacích, kdy obchodní koncepty naráží na pracovněprávní limity. Bohužel ani formálně správná dohoda na papíře vždy nepomůže, pokud praxe v denním provozu této dohodě neodpovídá.

V tomto školení se zaměříme na podmínky, za kterých je možné určitou činnost přenechat jinému podnikateli nebo „vysílat“ své zaměstnance či subdodavatele do jiných firem tak, aby nešlo o tzv. zakázaný švarcsystém, skryté agenturní zaměstnávání nebo jiné formy nelegálního zaměstnávání.

Seznámíme vás s praktickými doporučeními a návody, jak se nedopustit porušení zákona a jak v provozu spolupráci vůbec realizovat. Budeme vás informovat o aktuální rozhodovací praxi soudů a Inspekce práce a připravíme vás na případné jednání s nimi.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.