Školící místnost

< Zpět na školení

Pracovní právo pěkně popořádku ONLINE – 4. díl – pro pokročilé (skupina A + B)

Datum

12/05/2020 9:00 - 17:00

Cena

Běžná cena: 3 636 Kč (4 400 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 3 388 Kč (4 100 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

Naše první tři díly Pracovního práva pěkně po pořádku se stále těší Vaší velké oblibě, a proto jsme se rozhodli vytvořit pro Vás bonusový čtvrtý díl „pro pokročilé“. V tomto díle se společně zaměříme na téma peněz – odměňování mzdou, průměrný výdělek a cestovní náhrady v soukromé sféře – a navíc na pokročilejší, avšak zajímavá témata vysílání zaměstnanců a přechod práv a povinností.

Víte, jaký je rozdíl mezi minimální a zaručenou mzdou, jaké příplatky zaměstnanci náleží nebo jak fungují dnes velmi oblíbené benefity a bonusy pro zaměstnance? Víte, jak se počítá průměrný výdělek a v jakých všech situacích se uplatní? Kdy zaměstnanci náleží cestovní náhrady a kdy ne? A co stravné či výdaje za ubytování? Málokdo se sebevědomě pohybuje v oblasti vysílání zaměstnanců – víte, jak ji reguluje evropské právo? Znáte své povinnosti při přechodu práv?

Všechny tyto otázky Vám zodpoví naši ostřílení lektoři Nataša Randlová a Michal Peškar. Díky jejich bohatým zkušenostem, prostoru pro dotazy a závěrečné diskuzi všechna tyto témata ovládnete a jistě si odnesete spoustu praktických znalostí.

Čtvrtý díl Pracovního práva pěkně popořádku volně navazuje na předchozí části, ocení jej tedy jak absolventi prvních tří kurzů, tak „nováčci“, kteří však tyto problematiky v praxi řeší.

Náročnost školení: mírně pokročilí / středně pokročilí


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.