Školící místnost

< Zpět na školení

Pracovní právo pěkně popořádku – 1. díl (skupina J)

Datum

17/04/2023 9:00 - 17:00

Cena

Běžná cena: 4 500 Kč (5 445 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 4 100 Kč (4 961 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

S pracovním právem se během života dříve nebo později setkáme všichni. Na první pohled nikterak složitá disciplína upravená tenoučkým zákoníkem práce však po bližším seznámení odhalí nespočet záhadných výjimek a pravidel, ve kterých mnohdy není jednoduché se vyznat. Dáte ruku do ohně za to, že víte, kterým okamžikem vzniká pracovní poměr? Víte, jak správně rozvrhnout a evidovat pracovní dobu zaměstnanců a jaké je jejich právo na dovolenou?

Potřebujete si osvěžit vaše znalosti pracovního práva, abyste se po návratu z mateřské nebo rodičovské dovolené ve všech změnách v tomto právním odvětví neztratili? Nebo se jenom necítíte na své současné pracovní pozici „jistí v kramflecích“ a některé vědomosti byste si chtěli oživit nebo urovnat? Právě pro vás je určeno celodenní školení Pracovní právo pěkně popořádku, kterým vás provede Nataša Randlová a Michal Peškar.

Seminář začneme vznikem pracovního poměru, probereme jeho náležitosti, obsah a možné i nemožné změny. Probereme pracovní dobu a budeme se věnovat otázkám dovolené i odpovědnosti za škodu. Po celou dobu školení, stejně jako na jeho konci již tradičně rezervujeme dostatek prostoru pro vaše dotazy a diskuzi k aktuálním tématům, která vás zajímají.

Mezi prvním a druhým dílem obdrží účastníci semináře dobrovolný domácí projekt, který účastníkům kurzů osvěží nabyté znalosti. Na začátku dalšího dílu se přednášející k domácímu projektu vrací.

Kromě podkladových materiálů, na které jste zvyklí, nově obdržíte zákoník práce.

Náročnost školení: začátečníci / mírně pokročilí


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.