Školící místnost

< Zpět na školení

Pracovní právo pěkně popořádku – 1. díl (skupina M)

Datum

04/04/2024 9:00 - 17:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

S pracovním právem se během života dříve nebo později setkáme všichni. Na první pohled nikterak složitá disciplína upravená tenoučkým zákoníkem práce však po bližším seznámení odhalí nespočet záhadných výjimek a pravidel, ve kterých mnohdy není jednoduché se vyznat. Dáte ruku do ohně za to, že víte, kterým okamžikem vzniká pracovní poměr? Víte, jak správně rozvrhnout a evidovat pracovní dobu zaměstnanců a jaké je jejich právo na dovolenou?

Potřebujete si osvěžit vaše znalosti pracovního práva, abyste se po návratu z mateřské nebo rodičovské dovolené ve všech změnách v tomto právním odvětví neztratili? Nebo se jenom necítíte na své současné pracovní pozici „jistí v kramflecích“ a některé vědomosti byste si chtěli oživit nebo urovnat? Právě pro vás je určeno celodenní školení Pracovní právo pěkně popořádku, kterým vás provede Nataša Randlová a Michal Peškar.

Seminář začneme vznikem pracovního poměru, probereme jeho náležitosti, obsah a možné i nemožné změny. Probereme pracovní dobu a budeme se věnovat otázkám dovolené i odpovědnosti za škodu. Po celou dobu školení, stejně jako na jeho konci již tradičně rezervujeme dostatek prostoru pro vaše dotazy a diskuzi k aktuálním tématům, která vás zajímají.

Mezi prvním a druhým dílem obdrží účastníci semináře dobrovolný domácí projekt, který účastníkům kurzů osvěží nabyté znalosti. Na začátku dalšího dílu se přednášející k domácímu projektu vrací.

Kromě podkladových materiálů, na které jste zvyklí, nově obdržíte zákoník práce.

Náročnost školení: začátečníci / mírně pokročilí

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • vznik a změna pracovního poměru, pracovní smlouva
  • pracovní doba a práce přesčas, doba odpočinku
  • odpovědnost zaměstnance za škodu vs. povinnost zaměstnance za škodu
  • odpovědnost zaměstnavatele za škodu vs. povinnost zaměstnavatele nahradit škodu
  • dovolená
  • dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr

Komorní školení pro max 25 osob

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně vracející se z mateřské nebo rodičovské dovolené

Akce není určena pro odborníky vykonávající právní poradenství a advokacii. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV – v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály, zákoník práce a občerstvení (dopolední coffee break a lehký oběd – přibližně od 13:30 do 14:15). Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3. díl/workshop) za sníženou cenu 10.800 Kč bez DPH.

Upozorňujeme, že výměna termínu školení během cyklu je možná pouze jednou a s poplatkem. Tento seminář není možné absolvovat v on-line verzi!