< Zpět na školení

Pracovní právo pěkně popořádku – 1. díl (skupina I)

Datum

24/01/2023 9:00 - 17:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

S pracovním právem se během života dříve nebo později setkáme všichni. Na první pohled nikterak složitá disciplína upravená tenoučkým zákoníkem práce však po bližším seznámení odhalí nespočet záhadných výjimek a pravidel, ve kterých mnohdy není jednoduché se vyznat. Dáte ruku do ohně za to, že víte, kterým okamžikem vzniká pracovní poměr? Víte, jak správně rozvrhnout a evidovat pracovní dobu zaměstnanců a jaké je jejich právo na dovolenou?

Potřebujete si osvěžit Vaše znalosti pracovního práva, abyste se po návratu z mateřské nebo rodičovské dovolené ve všech změnách v tomto právním odvětví neztratili? Nebo se jenom necítíte na své současné pracovní pozici „jistí v kramflecích“ a některé vědomosti byste si chtěli oživit nebo urovnat? Právě pro Vás je určeno celodenní školení Pracovní právo pěkně popořádku, kterým Vás provede Nataša Randlová a Michal Peškar.

Seminář začneme vznikem pracovního poměru, probereme jeho náležitosti, obsah a možné i nemožné změny. Probereme pracovní dobu a budeme se věnovat otázkám dovolené. Po celou dobu školení, stejně jako na jeho konci již tradičně rezervujeme dostatek prostoru pro Vaše dotazy a diskuzi k aktuálním tématům, která Vás zajímají.

Mezi prvním a druhým dílem obdrží účastníci semináře dobrovolný domácí projekt, který účastníkům kurzů osvěží nabyté znalosti. Na začátku dalšího dílu se přednášející k domácímu projektu vrací.

Kromě podkladových materiálů, na které jste zvyklí, nově obdržíte zákoník práce.

Náročnost školení: začátečníci / mírně pokročilí

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • vznik a změna pracovního poměru, pracovní smlouva
  • pracovní doba a práce přesčas, doba odpočinku
  • odpovědnost zaměstnance za škodu vs. povinnost zaměstnance za škodu
  • odpovědnost zaměstnavatele za škodu vs. povinnost zaměstnavatele nahradit škodu
  • dovolená a neplacené volno
  • dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr
  • nejčastější praktické problémy a chyby personalistů

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně vracející se z mateřské nebo rodičovské dovolené

Akce není určena pro společnosti a odborníky poskytující právní služby, auditorskou činnost, specializované poradenství nebo jinou činnost konkurenční povahy. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV – v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály, zákoník práce a občerstvení (dopolední coffee break a lehký oběd – přibližně od 13:30 do 14:15). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3. díl/workshop) za sníženou cenu 10.500 Kč bez DPH. Upozorňujeme, že z technických a kapacitních důvodů není možné přestupovat mezi jednotlivými třídílnými běhy (skupinami) tohoto školení.