Školící místnost

< Zpět na školení

Pracovní doba v problémech a praxi

Datum

07/06/2022 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 2 400 Kč (2 904 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 2 200 Kč (2 662 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

Každý, kdo se již setkal problematikou pracovní doby a jejím rozvržení, ví, že se jedná o velice spletitou problematiku s mnoha nástrahami. V praxi se pak používají termíny a postupy, které se v zákoníku práce nikde nevyskytují. Co je tedy správně a jak postupovat?

V první části si vysvětlíme základní v praxi používané termíny jako je: fond pracovní doby, plánovací kalendář, banka přesčasů nebo 4směnný pracovní režim. Samozřejmě nebudou chybět jejich ekvivalenty podle zákoníku práce nebo upozornění, v čem jsou nebo mohou být tyto pojmy chybné.

Druhá část bude hlavně v režii účastníků, kteří se sami budou moci zvolit, jaká témata chtějí probrat – postřehy a problémy z praxe nám můžete zaslat předem anebo Vám dáme na místě vybrat. A nebojte se zeptat, vše totiž nestihneme, protože jinak bychom Vám museli na školení „držet“ přesčas až do večera.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.