< Zpět na školení

Pracovní doba v problémech a chybách z praxe (kulatý stůl)

Datum

04/06/2020 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: CZK 1 901 (CZK 2 300 s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: CZK 1 735 (CZK 2 100 s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Každý, kdo se již setkal problematikou pracovní doby a jejím rozvržení, ví, že se jedná o velice zapeklitou a spletitou problematiku s mnoha nástrahami. V praxi se pak používají termíny a postupy, které se v zákoníku práce nikde nevyskytují. Co je tedy správně a jak postupovat?

V první části si vysvětlíme základní v praxi používané termíny jako je: fond pracovní doby, plánovací kalendář, banka přesčasů, 4směnný pracovní režim nebo klouzák. Samozřejmě nebudou chybět jejich ekvivalenty podle zákoníku práce nebo upozornění, v čem jsou nebo mohou být tyto pojmy chybné.

Dále se budeme věnovat nejčastějším chybám a mýtům, se kterými se pravidelně při naší praxi setkáváme. Nebudeme se omezovat pouze na plánování nerovnoměrného rozvržení pracovní doby, ale podíváme se i na problémy při pružné pracovní době, pracovní pohotovosti, práci přesčas a ve svátek, poskytování odpočinků nebo evidování práce.

Jelikož pracovní doba není oblast sama pro sebe, řešení jednotlivých problémů a chyb budeme probírat komplexně, takže se dostaneme i k souvisejícím problematikám – odměňování, dovolená, překážky v práci a další.


Registrovat

Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat – o tom Vás obratem e-mailem informujeme. V ostatních případech Vám po registraci (obvykle do 3 pracovních dnů) zašleme e-mailem potvrzení o účasti a zálohovou fakturu k uhrazení ceny školení.
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .