< Zpět na školení

Pracovnělékařské služby po NOVELE (skupina B)

Datum

16/03/2023 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 2 500 Kč (3 025 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 2 300 Kč (2 783 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Od 1. 1. 2023 je účinná novela vyhlášky o pracovnělékařských službách, která přináší podstatné změny zejména ohledně periodických (a částečně i mimořádných) prohlídek, dohledu na pracovištích a profesních rizicích. Přichystali jsme proto pro vás komplexní školení, které vás celou touto problematikou provede s důrazem na přijaté a další avizované změny. Vysvětlíme si, co všechno pracovnělékařské služby zahrnují a jaké konkrétní povinnosti kladou na zaměstnavatele. Dotkneme se například otázky výběru poskytovatele pracovnělékařských služeb, uzavření smlouvy o poskytování pracovnělékařských služeb a zejména obsahu pracovnělékařských prohlídek, poradenství a dohledu, a kdy se prohlídky nově budou (nebo nebudou) muset provádět.

Rovněž se budeme věnovat problémům, které bývají pro personalisty nejpalčivější, jelikož přímo souvisejí s dalším zaměstnáváním dotyčných zaměstnanců. Konkrétně lékařským posudkům bude během školení věnováno poměrně hodně prostoru, a to včetně upozornění na relevantní soudní rozhodnutí. Těšit se také můžete na zahraniční judikát, který může zásadně změnit dosavadní český přístup. Objasníme si, kdy je možné pracovní poměr ukončit z obecných zdravotních důvodů a kdy z důvodu pracovního úrazu či nemoci z povolání. Dozvíte se také, kdy a za jakých podmínek lze tyto zaměstnance převést na jinou práci.


Registrovat
    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat. Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.