Školící místnost

< Zpět na školení

NOVINKA: Elektronizace dokumentů v HR praxi

Datum

06/09/2022 9:00 - 13:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Jak funguje elektronizace dokumentů v HR praxi? Jak a kde lze podle českého práva použít elektronický podpis? Které dokumenty musíte mít na pracovišti v papírové podobě a které uspokojí případnou kontrolu v online úložišti? A jak je to s doručováním do datových schránek zaměstnanců?

Téma Elektronizace HR může působit trochu technicky, a tím i na první pohled odradit, ale v HR praxi je potřeba jej otevřít, seznámit se s ním a diskutovat o něm. Protože změny v této oblasti dříve či později přijdou a je vždy lepší být o krok napřed.

 

Na školení se budeme věnovat všem následujícím tématům:

  • písemná forma dokumentů a její definice
  • elektronické podpisy
  • datové schránky
  • pracovněprávní dokumenty a požadavek formy
  • dvoustranná x jednostranná jednání rozdělená dle formy
  • doručování dle zákoníku práce
  • elektronické doručování

Komorní školení pro max 25 osob

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / funkcionáři odborových organizací

Akce není určena pro společnosti a odborníky poskytující právní služby, auditorskou činnost, specializované poradenství nebo jinou činnost konkurenční povahy. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou vám k dispozici v tištěné formě.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.