Školící místnost

< Zpět na školení

LETNÍ ŠKOLA v srpnu 2019

Datum

28/08/2019 9:00 - 17:00
29/08/2019 9:00 - 17:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Po roce Vás opět srdečně zveme na do naší Letní školy – pojďme si uprostřed léta společně osvěžit své pracovněprávní znalosti, nahlédnout na problematiku personální praxe jinýma očima, probrat praktické tipy a zároveň udělat něco i pro sebe! Zapište si do diářů jeden ze dvou letních termínů naší oblíbené dvoudenní letní školy nejen pro personalisty.

Na co se můžete těšit letos?

Přesvědčíme Vás, že i s bizarními případy si víme rady. Váš oblíbený lektor Michal Peškar sesbíral nevšední případy, se kterými jsme se v nedávné době setkali, a ukáže Vám v naší speciální poradně, jak je řešit. Pokud nám zašlete své perličky z praxe, rádi Vám poradíme i s nimi. Nataša Randlová Vám představí zajímavá soudních rozhodnutí z poslední 12 měsíců – nad některým se zasmějete, nad některými slzu uroníte. Součástí přednášky bude i tipování, jak spor Nejvyšší soud rozhodl – uvidíme kolikrát se s Nejvyšším soudem shodnete. Jako „moderní odbory“ se samy označují virtuální odbory, které jsou nyní poměrně v masovém rozsahu zakládány. Vyznačují se tím, že po zaměstnavateli i po zaměstnancích požadují komunikaci výhradně pomocí webového rozhraní a audio konferencí, vyhýbají se osobnímu kontaktu a nechtějí od zaměstnavatele poskytnutí místnosti nebo technického vybavení. Jednou měsíčně pak zaměstnavateli pošlou za svou činnost fakturu. Nataša Randlová Vám poradí, co dělat, až se jednou moderní odbory objeví i u Vás. Kde už všude fungují a jaká strategie je nejlepší, se dozvíte během přednášky.

A co navíc?

Vyčerpává vás práce, rodina a přátelé? Zapomněli jste odpočívat? Rozdáváte svou energii a žádná nepřichází zpět? S pomocí terapeutky Alexandry Knoblochové objevíte vzorce, jimiž se řídí Vaše nakládání s energií, abyste opět našli vnitřní nadhled, rovnováhu a zdraví. Během aktivního zážitkového workshopu pochopíte, co právě Vám energii dává a kde se ztrácí. Naučíte se dechové techniky pro správnou práci s myslí a egem i základní cvičení pro péči o svou energii a relaxaci pro každý den.

Mozek nestojí o nudu. Společně s certifikovanou trenérkou paměti Hanou Habartovou provětráme všechny jeho závity, abyste si vylepšili paměť, soustředění a pozornost, a nikdy už nemuseli hledat klíče nebo mobil. Naše lektorka Vás naučí paměťové techniky, která jsou užitečné pro zapamatování jmen a tváří, ale poslouží také při prezentaci nebo zafixování různých procesních postupů. Odnesete si spoustu dovedností a slibujeme, že při společných cvičeních se budete bavit.

Ruku na srdce, kolikrát jste si slíbili, že vyrazíte do fitka nebo na jógu, abyste si protáhli tělo, a místo toho jste opět honili resty v práci. Docela nenápadným, ale účinným způsobem však můžete efektivně a vyváženě posilovat právě ty svalové skupiny, které tvoří základ správného fungování pohybového aparátu, aniž byste museli vstát ze židle u vašeho pracovního stolu. S pomocí psycholožky a lektorky kurzů zdravotního cvičení Elišky Čermákové se přesvědčíte, jak je to snadné.

Podrobný program Letní školy 2019
Středa 28. 8. 2018 / 9:00 – 17:00

9:00

Přivítání,  přijďte na dobrou kávu nebo čaj a výměnu zkušeností

9:15 – 10:15

I s bizarními pracovněprávními případy si víme rady! Speciální pracovněprávní poradna – I. část

 Mgr. Bc. Michal Peškar (Randl Partners)

Zaměstnanci často vymyslí něco, co by vás nikdy nenapadlo, že se může stát. Některá (často nepříjemná) překvapení pak přinese sám pracovní život. Ale nebojte, vše lze vyřešit a se vším vám pomůžeme. Váš oblíbený lektor Michal Peškar sesbíral nevšední případy, se kterými jsme se v nedávné době setkali, a ukáže vám v naší speciální poradně, jak je řešit. Pokud nám zašlete své perličky z praxe, rádi vám poradíme i s nimi.

10:15 – 10:30

Přestávka

10:30 – 12:15

I s bizarními pracovněprávními případy si víme rady! Speciální pracovněprávní poradna – II. část

 Mgr. Bc. Michal Peškar (Randl Partners)

12:15 – 13:00

Oběd

13:00 – 14:45

Pryč s únavou aneb HR plné energie! Naučte se pracovat s vlastní energií a rozdávat ji dál  – I. část

Alexandra Knoblochová (akreditovaná senior koučka, lektorka a terapeutka)

Vyčerpává vás Vaše personální práce? Rozdáváte svou energii zaměstnancům, managementu a žádná nepřichází zpět? Proč vás někteří dokážou vyvést z rovnováhy? S pomocí terapeutky Alexandry Knoblochové objevíte vzorce, jimiž se řídí vaše nakládání s energií, abyste opět našli vnitřní nadhled, rovnováhu a zdraví. Během aktivního zážitkového workshopu pochopíte, co právě vám osobně energii dává a kde se ztrácí. Naučíte se základní cvičení pro péči o svou energii a relaxaci pro každý den. Objevíte vlastní rytmus mezi aktivitou a regenerací, jinýma očima uvidíte vlastní hodnotu i své spolupracovníky.

14:45 – 15:00

Přestávka– káva

15:00 – 16:45

Pryč s únavou aneb HR plné energie! Naučte se pracovat s vlastní energií a rozdávat ji dál  – II. část

Alexandra Knoblochová (akreditovaná senior koučka, lektorka a terapeutka)

16:45 – 17:00

Než se rozejdeme do horkého večera, poseďte s námi nad sklenkou studeného Prosecca a shrňme si zážitky celého dne.

Čtvrtek 29. 8. 2018 / 9:00 – 16:00

9:00

Přivítání, přijďte na dobrou kávu nebo čaj a výměnu zkušeností

9:15 – 10:15

Judikatura posledních 12 měsíců – radost, nebo pláč? – I. část

JUDr. Nataša Randlová, Ph.D. (Randl Partners)

Nataša Randlová vám představí zajímavá soudních rozhodnutí z posledních 12 měsíců – nad některým se zasmějete, nad některými i třeba slzu uroníte. Pokusíme se i tipnout jak by soudci rozhodovali kdyby – a jak byste rozhodli Vy? Uvidíme, kolikrát se s Nejvyšším soudem shodneme.

10:15 – 10:30

Přestávka

10:30 – 11:30

Judikatura posledních 12 měsíců – radost, nebo pláč? – II. část

JUDr. Nataša Randlová, Ph.D. (Randl Partners)

11:30 – 12:15

„Moderní odbory“ – odbory nového typu, nebo pouhý byznys?

JUDr. Nataša Randlová, Ph.D. (Randl Partners)

Jako „moderní odbory“ se samy označují virtuální odbory, které jsou nyní poměrně v masovém rozsahu zakládány. Po zaměstnavateli i po zaměstnancích požadují komunikaci výhradně pomocí webového rozhraní a audio konferencí, vyhýbají se osobnímu kontaktu. Jednou měsíčně pak zaměstnavateli pošlou za svou činnost fakturu. Co dělat, až se jednou u vás moderní odbory objeví? Kde už všude fungují a jaká strategie je nejlepší, se dozvíte během přednášky.

12:15 – 13:15

Oběd

13:15 – 14:45

Fitness pro mozek – aneb, aby personalista už nikdy nic nezapomněl!

Ing. Hana Habartová (certifikovaná trenérka paměti)

Stává se vám, že si rychle nedokážete vybavit jméno nebo tvář některého z kolegů či zaměstnanců? Pro personalistu to není moc dobrá vizitka, že?Certifikovaná trenérka paměti Hana Habartová vás naučí paměťové techniky, které jsou užitečné nejen pro zapamatování jmen a tváří, ale poslouží také při prezentaci nebo zafixování různých procesních postupů. Provětráme všechny mozkové závity, abyste si vylepšili paměť, soustředění a pozornost. Odnesete si spoustu dovedností a slibujeme, že při společných cvičeních se budete bavit.

14:45 – 15:00

Přestávka na kávu

15:00 – 15:45

Aby tělo nebolelo. Cvičení na židli za kancelářským stolem aneb i personalista je člověk a ne robot

Mgr. Eliška Čermáková (psycholožka a lektorka kurzů zdravotního cvičení)

Ruku na srdce, kolikrát jste si slíbili, že vyrazíte do fitka nebo na jógu, abyste si protáhli tělo, a místo toho jste mysleli na ostatní zaměstnance, jejich benefity, odměny, teambuilding… Nadměrná statická zátěž, která provází sedavá zaměstnání, přitom vede na jedné straně k přetěžování a na druhé straně k ochabování určitých svalových skupin. Docela nenápadným, ale nesmírně účinným způsobem však můžete efektivně a vyváženě posilovat právě ty svalové skupiny, které tvoří základ správného fungování pohybového aparátu, aniž byste museli vstát ze židle u vašeho pracovního stolu? S pomocí naší lektorky se přesvědčíte, jak je to snadné.

15:45– 16:00

Slavnostní zakončení Letní školy 2019

JUDr. Nataša Randlová, Ph.D. (Randl Partners) + Ing. Jarmila Chlumová (Randls Training)

Předáním diplomů zakončíme Letní školu.

Komorní školení pro max. 20 osob

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení

Cena školení zahrnuje program školení na oba dny, besedy během polední pauzy, veškeré pracovní materiály k jednotlivým bodům programu, předání kontaktů na přednášející a kompletní občerstvení, včetně oběda a teplých a studených nápojů.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.