< Zpět na školení

LETNÍ ŠKOLA v srpnu 2019

Datum

28/08/2019 9:00 - 17:00
29/08/2019 9:00 - 17:00

Cena

Běžná cena: 6 000 Kč (7 260 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 6 000 Kč (7 260 Kč s DPH)

Dostupnost

Poslední volná místa

Po roce Vás opět srdečně zveme na do naší Letní školy – pojďme si uprostřed léta společně osvěžit své pracovněprávní znalosti, nahlédnout na problematiku personální praxe jinýma očima, probrat praktické tipy a zároveň udělat něco i pro sebe! Zapište si do diářů jeden ze dvou letních termínů naší oblíbené dvoudenní letní školy nejen pro personalisty.

Na co se můžete těšit letos?

Přesvědčíme Vás, že i s bizarními případy si víme rady. Váš oblíbený lektor Michal Peškar sesbíral nevšední případy, se kterými jsme se v nedávné době setkali, a ukáže Vám v naší speciální poradně, jak je řešit. Pokud nám zašlete své perličky z praxe, rádi Vám poradíme i s nimi. Nataša Randlová Vám představí zajímavá soudních rozhodnutí z poslední 12 měsíců – nad některým se zasmějete, nad některými slzu uroníte. Součástí přednášky bude i tipování, jak spor Nejvyšší soud rozhodl – uvidíme kolikrát se s Nejvyšším soudem shodnete. Jako „moderní odbory“ se samy označují virtuální odbory, které jsou nyní poměrně v masovém rozsahu zakládány. Vyznačují se tím, že po zaměstnavateli i po zaměstnancích požadují komunikaci výhradně pomocí webového rozhraní a audio konferencí, vyhýbají se osobnímu kontaktu a nechtějí od zaměstnavatele poskytnutí místnosti nebo technického vybavení. Jednou měsíčně pak zaměstnavateli pošlou za svou činnost fakturu. Nataša Randlová Vám poradí, co dělat, až se jednou moderní odbory objeví i u Vás. Kde už všude fungují a jaká strategie je nejlepší, se dozvíte během přednášky.

A co navíc?

Vyčerpává vás práce, rodina a přátelé? Zapomněli jste odpočívat? Rozdáváte svou energii a žádná nepřichází zpět? S pomocí terapeutky Alexandry Knoblochové objevíte vzorce, jimiž se řídí Vaše nakládání s energií, abyste opět našli vnitřní nadhled, rovnováhu a zdraví. Během aktivního zážitkového workshopu pochopíte, co právě Vám energii dává a kde se ztrácí. Naučíte se dechové techniky pro správnou práci s myslí a egem i základní cvičení pro péči o svou energii a relaxaci pro každý den.

Mozek nestojí o nudu. Společně s certifikovanou trenérkou paměti Hanou Habartovou provětráme všechny jeho závity, abyste si vylepšili paměť, soustředění a pozornost, a nikdy už nemuseli hledat klíče nebo mobil. Naše lektorka Vás naučí paměťové techniky, která jsou užitečné pro zapamatování jmen a tváří, ale poslouží také při prezentaci nebo zafixování různých procesních postupů. Odnesete si spoustu dovedností a slibujeme, že při společných cvičeních se budete bavit.

Ruku na srdce, kolikrát jste si slíbili, že vyrazíte do fitka nebo na jógu, abyste si protáhli tělo, a místo toho jste opět honili resty v práci. Docela nenápadným, ale účinným způsobem však můžete efektivně a vyváženě posilovat právě ty svalové skupiny, které tvoří základ správného fungování pohybového aparátu, aniž byste museli vstát ze židle u vašeho pracovního stolu. S pomocí psycholožky a lektorky kurzů zdravotního cvičení Elišky Čermákové se přesvědčíte, jak je to snadné.


Registrovat
    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat. Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.