< Zpět na školení

LETNÍ ŠKOLA v červenci

Datum

18/07/2023 8:30 - 17:00
19/07/2023 8:30 - 17:00

Cena

Běžná cena: 8 500 Kč (10 285 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 8 500 Kč (10 285 Kč s DPH)

Dostupnost

Poslední 3 volná místa

Po roce vás opět srdečně zveme do naší Letní školy (nejen) pro personalisty. Pojďme si uprostřed léta společně osvěžit pracovněprávní znalosti, nahlédnout na problematiku personální praxe jinýma očima, probrat praktické tipy a zároveň udělat něco i pro sebe! Naše Letní škola je dvoudenní, tak trochu jiný seminář.

Hlavním tématem je letos „Umění improvizace“, kterému vás naučí charismatický televizní moderátor Karel Voříšek. Bude se Vám věnovat v podstatě celý první den školení (v úterý) – jeho program přerušíme pouze z důvodu občerstvení :)

Druhý den, ve středu, se poté budeme zabývat pracovněprávními tématy a tradiční čínskou medicínou, která si získává mnoho příznivců po celém světě. Pokud budete mít zájem, můžete den odstartovat příjemnou jógovou lekcí přímo v prostorách Randls Training.

Leták se všemi důležitými informacemi, který prozradí i letošní zaměření, najdete zde.

 

 


Registrovat
    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat. Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.