Školící místnost

< Zpět na školení

LETNÍ ŠKOLA v červenci

Datum

18/07/2023 8:30 - 17:00
19/07/2023 8:30 - 17:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Po roce vás opět srdečně zveme do naší Letní školy (nejen) pro personalisty. Pojďme si uprostřed léta společně osvěžit pracovněprávní znalosti, nahlédnout na problematiku personální praxe jinýma očima, probrat praktické tipy a zároveň udělat něco i pro sebe! Naše Letní škola je dvoudenní, tak trochu jiný seminář.

Hlavním tématem je letos „Umění improvizace“, kterému vás naučí charismatický televizní moderátor Karel Voříšek. Bude se Vám věnovat v podstatě celý první den školení (v úterý) – jeho program přerušíme pouze z důvodu občerstvení :)

Druhý den, ve středu, se poté budeme zabývat pracovněprávními tématy a tradiční čínskou medicínou, která si získává mnoho příznivců po celém světě. Pokud budete mít zájem, můžete den odstartovat příjemnou jógovou lekcí přímo v prostorách Randls Training.

Leták se všemi důležitými informacemi, který prozradí i letošní zaměření, najdete zde.

 

 

Komorní školení pro max 25 osob

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / mzdové účetní / management

Akce není určena pro odborníky vykonávající právní poradenství a advokacii. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

Jako účastník školení získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV – v části o absolvovaných kurzech a školeních.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou vám k dispozici v tištěné formě.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a celodenní občerstvení (včetně plnohodnotného oběda). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

Pro úplnost dodáváme, že ubytování v Praze z úterý na středu si každý účastník zajišťuje i hradí sám.