< Zpět na školení

KORONAVIRUS 2 – aktuální informace, kompenzace, výhled do budoucnosti ONLINE

Datum

30/03/2020 10:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 1 430 Kč (1 730 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1 302 Kč (1 575 Kč s DPH)

Dostupnost

Poslední 1 volné místo

Pro velký úspěch prvního školení a kvůli Vašim neutuchajícím dotazům po aktuálních informacích jsme pro Vás připravili druhé školení na „téma“ koronavirus a jeho dopady do pracovněprávní oblasti. Školení je určeno jak pro účastníky prvního „dílu“, tak pro všechny ostatní, kteří jsou nuceni řešit aktuální situaci – absolvování prvního dílu není nutné.

Před uzavřením docházky a zúčtování mezd za měsíc březen si projdeme všemožné příčiny absencí zaměstnanců a jejich správné nastavení a odměnění. V době konání školení by již také měly být známy pokyny k čerpání kompenzací od státu, které budete moci čerpat a pravděpodobně budou mít i vliv na to, jak bude dále vůči zaměstnancům postupovat. Jak pomalu proniká na veřejnost, podmínky programu Antivirus nebudou ani zdaleka tak výhodné, jak se jeví podle prohlášení politiků na tiskových konferencích. Známe už mnohá ale, se kterými Vás seznámíme a provedeme Vás tím, jak budete moci o kompenzace žádat a kdy nárok mít budete a kdy naopak ne.

Dále se budeme věnovat dlouhodobějším možnostem, jak přečkat dobu, kdy možná dojde k omezení Vašeho provozu – zejména různé možnosti plánování pracovní doby zaměstnanců.

Samozřejmě bude i prostor pro Vaše dotazy a řešení Vašich více či méně neobvyklých problémů.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


    Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .