< Zpět na školení

Jak správně nastavit agenturní zaměstnávání

Datum

03/03/2020 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 1901 (2300 s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1735 (2100 s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Nakolik je agenturní zaměstnávání pružným prostředkem k doplnění zaměstnanců, natolik je jeho současná právní úprava strohá, nedostatečná a potřebám praxe zcela nevyhovující. Naše školení Vám poslouží jako komplexní průvodce celou problematikou. Agentura práce a vaše firma jakožto uživatel jsou povinny zabezpečit, aby pracovní a mzdové podmínky dočasně přiděleného zaměstnance nebyly horší, než jsou nebo by byly podmínky srovnatelného zaměstnance. Objasníme si, kdy jsou naplněny znaky závislé práce, kdy jde o poskytování služeb a kdy o pronájem síly. Co je to zastřené zprostředkování zaměstnávání?

Dozvíte se, co se rozumí srovnatelnými mzdovými a pracovními podmínkami dočasně přiděleného zaměstnance. Má nárok dočasně přidělený pracovník na příspěvek na stravování, na cafeterii, nadstandardní dovolenou atd.? A jak upravit pracovnělékařské služby? Dozvíte se, jak postupovat při vzniku pracovního úrazu. Budeme se zabývat i odpovědnosti za škodu z hlediska agentury i dočasně přiděleného zaměstnance. V neposlední řadě se dotkneme i agenturnímu zaměstnávání cizinců. Seznámíme Vás také s nejvýznamnější judikaturou v oblasti agenturního zaměstnávání a nelegálního zaměstnávání.

Školení není pokračováním předešlých dílů, které jsme měli v minulých letech. Je tedy vhodné i pro ty, co na našem školení o agenturách ještě nebyli, nebo pro ty, co si chtějí zopakovat i základní aspekty této úpravy.


Registrovat

Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat – o tom Vás obratem e-mailem informujeme. V ostatních případech Vám po registraci (obvykle do 3 pracovních dnů) zašleme e-mailem potvrzení o účasti a zálohovou fakturu k uhrazení ceny školení.
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .