Školící místnost

< Zpět na školení

Agenturní zaměstnávání ve světle plánované novely

Datum

10/05/2023 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 2 500 Kč (3 025 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 2 300 Kč (2 783 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

Nakolik je agenturní zaměstnávání pružným prostředkem k doplnění zaměstnanců, natolik je jeho současná právní úprava strohá, nedostatečná a potřebám praxe zcela nevyhovující. Naše školení Vám poslouží jako komplexní průvodce celou problematikou. Objasníme si, kdy jsou naplněny znaky závislé práce, kdy jde o poskytování služeb a kdy o pronájem síly. Co je to zastřené zprostředkování zaměstnávání?

Dozvíte se, co se rozumí srovnatelnými mzdovými a pracovními podmínkami dočasně přiděleného zaměstnance. Má nárok dočasně přidělený pracovník na příspěvek na stravování, na cafeterii, nadstandardní dovolenou atd.? A jak upravit pracovnělékařské služby? Dozvíte se, jak postupovat při vzniku pracovního úrazu. Budeme se zabývat i odpovědnosti za škodu z hlediska agentury i dočasně přiděleného zaměstnance.

V neposlední řadě se dotkneme i agenturnímu zaměstnávání cizinců. Seznámíme Vás také s nejvýznamnější judikaturou v oblasti agenturního zaměstnávání a také s velice diskutovanou plánovanou novelou zákona o zaměstnanosti a zákoníku práce, která se má upravit běžnou praxi agenturního zaměstnávání.

Školení není pokračováním předešlých dílů, které jsme měli v minulých letech. Je tedy vhodné i pro ty, co na našem školení o agenturách ještě nebyli, nebo pro ty, co si chtějí zopakovat i základní aspekty této úpravy.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.