< Zpět na školení

GDPR v HR prostředí v roce 2020 (home office, bezpečnost údajů, COVID-19 a další specifika letošního roku)

Datum

15/09/2020 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 1 901 Kč (2 300 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1 735 Kč (2 100 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Rok 2020 přinesl mnoho změn, které se nevyhnuly ani prostředí ochrany osobních údajů. Naopak – vzhledem k tomu, že se letošní rok nesl ve znamení ochrany zdraví na pracovišti i mimo něj – jsme řešili v oblasti ochrany osobních údajů situace dosud celkem neznámé, jako měření teplot zaměstnanců či klientů, karantény v rámci našich provozů, trasování zaměstnanců, abychom předešli větším škodám, a také nové technologie, které nám pomohly se s novými výzvami nějak vypořádat. Mnoho pracovišť, ve kterých to dosud nebylo úplně běžné, také vyzkoušelo home office.

V tomto školení se zaměříme na řešení specifických situací v oblasti zpracování osobních údajů, ke kterým může docházet na pracovišti v návaznosti na mimořádná opatření v oblasti zdraví, mezi které se řadí i současná pandemie COVID-19. Cílem našeho školení je Vám prakticky na příkladech ukázat, jak tyto situace řešit a jak případně upravit dokumenty či procesy ve Vaší společnosti, pokud jste v minulosti v případě nutnosti dělat rychlá rozhodnutí nepostupovali vždy úplně správně. Naučíme Vás také, jakým způsobem pravidelně zjišťovat a vyhodnocovat nová rizika, procházet relevantní dokumentaci či jak reagovat na zjištěné nedostatky.

Ani tentokrát pak neopomeneme novinky v oblasti legislativy a soudní praxe, stejně jako aktuální stanoviska Úřadu pro ochranu osobních údajů a pokyny evropského Sboru.

 


Registrovat

Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .