Školící místnost

< Zpět na školení

Elektronizace HR v praxi po novele zákoníku práce  

Datum

07/11/2023 9:00 - 14:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Jak funguje elektronizace dokumentů v HR praxi? Jak usnadní elektronizaci novela zákoníku práce? Jak a kde lze podle českého práva použít elektronický podpis? Jak to bude po novele s elektronickým doručováním a doručováním do datových schránek? Co dalšího si na nás novela v oblasti elektronizace přichystala?

Téma elektronizace HR může působit trochu technicky, a tím i na první pohled odradit, ale v HR praxi je potřeba jej otevřít, seznámit se s ním a diskutovat o něm. Protože změny v této oblasti dříve či později přijdou a je vždy lepší být o krok napřed.

Součástí školení je i workshop, kde si prakticky vyzkoušíte, jak funguje elektronické podepisování a jak poznáte, o jaký typ elektronického podpisu se jedná. Není totiž podpis jako podpis a i zdánlivě vůbec nepodepsaný dokument může splňovat ty nejpřísnější požadavky, a naopak dokonale vypadající podpis nemusí být dostatečný. Po našem workshopu vás už žádný elektronický podpis nezaskočí.

 

Na školení se budeme věnovat všem následujícím tématům:

  • elektronizace podle novely zákoníku práce
  • elektronické podpisy, ale i elektronické pečetě a razítka
  • datové schránky
  • pracovněprávní dokumenty a jejich elektronické uzavírání
  • běžné a elektronické doručování dle zákoníku práce
  • elektronická archivace dokumentů
  • workshop – poznej elektronický podpis

Komorní školení pro max 25 osob, pouze prezenčně.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / funkcionáři odborových organizací / management / IT specialisté / tvůrci HR systémů a řešitelé automatizace a digitalizace dokumentů

Akce není určena pro společnosti a odborníky poskytující právní služby, auditorskou činnost, specializované poradenství nebo jinou činnost konkurenční povahy. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou vám k dispozici v tištěné formě.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.