Školící místnost

< Zpět na školení

Elektronizace HR s praktickým workshopem a novelou zákoníku práce

Datum

23/05/2023 9:00 - 14:00

Cena

Běžná cena: 3 500 Kč (4 235 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 3 300 Kč (3 993 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

Jak funguje elektronizace dokumentů v HR praxi? Jak a kde lze podle českého práva použít elektronický podpis? Které dokumenty musíte mít na pracovišti v papírové podobě a které uspokojí případnou kontrolu v online úložišti? Jak je to s doručováním do datových schránek zaměstnanců? A jaké zásadní změny pro elektronizaci přinese projednávaná novela zákoníku práce?

Téma elektronizace HR může působit trochu technicky, a tím i na první pohled odradit, ale v HR praxi je potřeba jej otevřít, seznámit se s ním a diskutovat o něm. Protože změny v této oblasti dříve či později přijdou a je vždy lepší být o krok napřed.

Součástí školení je i workshop, kde si prakticky vyzkoušíte, jak funguje elektronické podepisování a jak poznáte, o jaký typ elektronického podpisu se jedná. Není totiž podpis jako podpis a i zdánlivě vůbec nepodepsaný dokument může splňovat ty nejpřísnější požadavky, a naopak dokonale vypadající podpis nemusí být dostatečný. Po našem workshopu vás už žádný elektronický podpis nezaskočí.

 


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.