< Zpět na školení

Dovolená po novele od roku 2021 – WORKSHOP

Datum

16/06/2020 9:00 - 13:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Jedna z nejzásadnějších změn v chystané novele zákoníku práce spočívá ve zcela nové koncepci dovolené, která bude počítána tzv. na hodiny. I když této novince média nedávají takový prostor, jde o změnu, která se dotkne každého zaměstnance, ať již toho, kdo dovolenou čerpá, tak toho, kdo dovolenou nařizuje a počítá velikost jejího nároku.

Abyste byli schopni zaměstnancům vysvětlit, že se jim neděje žádná křivda, a jak vlastně budou nároky na dovolenou a její čerpání po novu vypadat, je toto školení koncipováno jako workshop, kdy bude v průběhu školení řešeno množství praktických příkladů a otázek. Taktéž se budeme věnovat oblastem, které v praxi často činí problémy a které ve větší či menší míře novela mění – krácení dovolené, čerpání dovolené ve svátek a převádění dovolené do následujících let. Ačkoliv Vám náš workshop připomene hodinu matematiky ze střední školy, věřte, že se Vám znalosti neztratí a žádný všetečný dotaz zaměstnance Vás nepřekvapí.

S námi se nemusíte bát počítání a kalkulačky s sebou!

Na školení se tedy budeme zabývat následujícími otázkami:

  • vznik nároku na dovolenou
  • dovolená počítaná na hodiny
  • čerpání dovolené
  • krácení dovolené
  • dovolená a státní svátek
  • mzda/náhrada mzdy za dovolenou
  • převádění dovolené do následujícího období

Komorní školení pro max 25 osob

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / mzdové účetní / vedoucí zaměstnanci

Jako účastník školení získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV – v části o absolvovaných kurzech a školeních.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.