Školící místnost

< Zpět na školení

Aktuální daňové novinky po další novele zákona a využití AI v HR a mzdovém účetnictví

Datum

18/09/2024 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 2 800 Kč (3 388 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 2 600 Kč (3 146 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

V tomto semináři Vás seznámíme s aktuálními daňovými novinkami po poslední novele zákona o dani z příjmu v roce 2024, zejména se bude jednat o zaměstnanecké akcie a benefity, podle výklad GFŘ a MFČR. Rovněž budeme zkoumat, které příjmy jsou osvobozeny od daní a vrátíme se opět k dohodám.

V druhé části semináře se zaměříme na využití nejnovějších AI nástrojů v oblasti HR a mzdového účetnictví. Účastníci se seznámí s aktuálními trendy a AI aplikacemi, které usnadňují a zefektivňují práci v těchto oblastech. Zvláštní pozornost bude věnována možnostem, které nabízí nástroj ChatGPT, včetně automatizace opakujících se úkolů, analýzy dat a zlepšení komunikace. Seminář nabídne praktické ukázky a konkrétní případy využití, aby účastníci získali jasnou představu o tom, jak AI může přispět ke zvýšení efektivity a přesnosti jejich každodenní práce. Podíváme se i na očekávaný vývoj v blízké budoucnosti a co to bude znamenat pro naši práci.

 

 

Aktuální daňové informace po poslední novele ZDP 2024 – zejména zcela nová situace u:

  • Zaměstnaneckých akcií
  • Benefitů včetně výkladů GFŘ a MFCR
  • Osvobození příjmů
  • A další

Praktické ukázky a konkrétní případy využití AI nástrojů v oblasti HR a mzdového účetnictví.

Komorní školení pro max 25 osob, prezenčně i on-line.

Určeno pro: HR specialisty a mzdové účetní, kteří chtějí lépe porozumět možnostem využití AI ve své práci a získat praktické dovednosti pro implementaci těchto technologií ve svých organizacích. Taktéž je určen všem, kteří nechtějí být nahrazeni někým, kdo AI již používá.

Akce není určena pro společnosti a odborníky poskytující právní služby, auditorskou činnost, specializované poradenství nebo jinou činnost konkurenční povahy. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou vám k dispozici v tištěné formě.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.