Nové semináře, nové termíny

Letošní rok zahájíme v našem školicím centru už 28. ledna 2020 a to prvním dílem oblíbené série Pracovní právo pěkně popořádku. Pro jeho absolventy jsme uchystali novinku – čtvrtý díl pro pokročilé. Věříme, že u nás opět najdete školení, šitá na míru Vašich potřeb a přání – jak osvědčená a vyhledávaná témata, tak i novinky, které reagují na aktuální pracovněprávní legislativu či problémy, které Vás trápí v praxi.

Proto jsme připravili například kulatý stůl věnovaný pracovní době. Do každodenní personální a pracovněprávní praxe přinášejí celou řadu otázek škodlivé vlivy civilizace, zcela novým fenoménem staly sociální sítě, kam se přesouvají urážky a spory zaměstnanců. Na semináři Vás provedeme touto velice aktuální a vyvíjející se problematikou a nabídneme odpovědi na výše uvedené otázky. Bohužel roste i počet zaměstnanců, kteří se v zaměstnání setkali s diskriminací nebo nerovným zacházením. Ať již jde o diskriminaci z důvodu věku, pohlaví nebo např. sexuální orientace nebo diskriminaci uchazeče o zaměstnání v rámci pracovního pohovoru, pro zaměstnavatele představuje nařčení z diskriminace ze strany zaměstnance závažný problém, nad kterým by neměl mávnout rukou.

V naší nabídce proto najdete školení, na němž krok po kroku projdeme všechna opatření, která by měl zaměstnavatel v danou chvíli přijmout, aby předešel soudní dohře a celou situaci napravil.

 

 

 

  • Datum: 22. 01. 2020

< Přejít zpět