Letní škola 2021 je tu! Co se chystá?

Na konci března, když jaro konečně klepe na dveře, přicházíme s první vlaštovkou mířící k naší oblíbené Letní škole (nejen) pro personalisty, kterou pro vás už šestým rokem připravujeme ve dvou letních termínech, letos to bude 21. – 22. července 2021 a 25. – 26. srpna 2021 vždy od 9 do 17 hodin, v našich prostorách.

Na programu pilně pracujeme a dolaďujeme témata, o které se s vámi chceme podělit. Hlavním „tahákem“ letošní školy bude lektor a kouč Robert Sättler – charismatický průvodce autentickou komunikací. Měli jsme možnost se s Robertem sejít a vyzkoušet některé z jeho technik, které vedou k souladu dechu, hlasu a mluveného projevu. Zážitek to byl velmi inspirativní a obohacující. A z našeho pohledu pro vaši HR praxi také velmi užitečný.

Z pracovněprávních témat vám už v tuto chvíli můžeme slíbit oblíbenou pracovněprávní poradnu a průlet důležitou judikaturou, jistojistě s Natašou Randlovou i Michalem Peškarem. Co dalšího následující měsíce přinesou, to u nás interně probereme a vybereme pro vás to nejzajímavější a pro praxi nejpřínosnější.

Dále se můžete těšit na zážitková témata zpěvačky, fotografky a vůbec inspirativní ženy Petry Vlkové (www.petravlkova.com, www.okemvlka.cz) a terapeutky lidí i zvířat Kataríny Dioszegiové o správném držení těla, vyladění páteře, dornově metodě, obličejové józe a dalších užitečných dobrozvycích. V neposlední řadě vám  lékařka celostní medicíny MUDr. Pavla Rozínková představí tipy pro podporu organismu a prevenci nemocí.

Samozřejmostí bude také neobyčejné občerstvení (tradičně netradiční oběd), přátelské, za ta léta už takřka rodinné prostředí a naše touha si dva dny naší letní školy s vámi maximálně užít a i si trochu odpočinout!

Tak co říkáte? My už se nemůžeme dočkat!

Více informací budeme v průběhu jara přidávat sem na naše stránky. Pokud ale už nyní víte, že se budete chtít účastnit, napište nám email a my vám místo moc rádi (nezávazně) zarezervujeme.

Leták se všemi důležitými informacemi najdete zde.

  • Datum: 24. 03. 2021

< Přejít zpět