Školení, které Vás osvěží...

< Zpět na školení

Zaměstnávání cizinců v ČR

Lektoři

Datum

01/10/2019 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 1 901 Kč (2 300 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1 735 Kč (2 100 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Nedostatek pracovních sil je poslední dobou velmi aktuálním tématem a mnoho zaměstnavatelů se tento problém snaží řešit hledáním zaměstnanců v zahraničí – zejména východně od nás. Zaměstnávání cizinců však u některých personalistů i právníků vyvolává pocit úzkosti, zejména s ohledem na administrativu, která je s tím spojena. Bohužel, časté změny postupů ale i přímo legislativy příliš nepomáhají situaci zlepšit.

Tento seminář si klade za cíl shrnout základní aspekty práce cizinců, tak aby účastníci získali základní přehled v oblasti, či si potvrdili své dosavadní znalosti. Představíme si jednotlivá povolení, která je nutné opatřit v jednotlivých situacích, vysvětlíme, kdy je nutné žádat o klasickou zaměstnaneckou kartu a kdy naopak je nutné zvolit postup jiný. Dále shrneme povinnosti zaměstnavatele související s prací cizinců, především informační povinnosti, a upozorníme na rizika sankcí, které hrozí v případě, že nebudou tyto povinnosti dodržovány.

V neposlední řadě se budeme věnovat aktualitám u speciálních projektů migrace (zejména program Režim Ukrajina). A rovněž si představíme nedávnou novelu zákona o pobytu cizinců a zákona o zaměstnanosti, které opět přinesly řadu novinek.

Na závěr semináře bude prostor k diskuzi, stejně jako prostor pro dotazy jednotlivých účastníků k dané problematice.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


    Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .