Školící místnost

< Zpět na školení

Rozdíly mezi českým a slovenským zákoníkem práce

Datum

11/10/2023 9:00 - 16:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Působí vaše společnost i na Slovensku? Podléhají vašemu HR oddělení také slovenští kolegové? Nebo byste jednoduše rádi znali aktuální vývoj slovenského pracovního práva? Neváhejte se přihlásit na školení s naším váženým hostem, slovenským advokátem Mgr. Dušanem Nitschneiderem, kterého za českou stranu doplní JUDr. Michal Peškar.

Vedle aktuálního vývoje českého a slovenského pracovního práva se na školení seznámíte také se základy slovenského pracovního práva jako je vznik, zánik, změny a průběh pracovního poměru, výpovědní doba, řádná dovolená a slovenskou právní úpravu tak budete moci porovnat s úpravou českou. Projdeme podobnosti a upozorníme na rozdíly.

Jde o praktické školení obohacené o příklady, judikaturu a zkušenosti z praxe s možností bohaté diskuse.

Na školení se budeme zabývat následujícími otázkami:

  • vznik pracovního poměru – pracovní smlouva a její náležitosti
  • změna pracovního poměru
  • skončení pracovního poměru
  • dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr
  • řádná dovolená

Komorní školení pro max 25 osob

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / management

Akce není určena pro odborníky vykonávající právní poradenství a advokacii. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou vám k dispozici v tištěné formě.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.