Školící místnost

< Zpět na školení

Pracovní právo pěkně popořádku – 3. díl/workshop (skupina D)

Datum

11/11/2021 9:00 - 15:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Pracovní právo pěkně popořádku – WORKSHOP představuje čistě prakticky laděnou nadstavbu k 1. a 2. dílu tohoto školení.

Naši lektoři s vámi v průběhu téměř pětihodinového nadstavbového „školení naruby“ procvičí vědomosti nabyté v rámci předchozích seminářů. Žádná nová teorie nebo přednáška a pasivní poslech – pouze praktická cvičení a řešení vašich pracovněprávních problémů – sami si určíte, co potřebujete důkladněji probrat!

Náročnost školení: mírně pokročilí

Na školení společně procvičíme témata, která jsme probrali v rámci předchozích dvou seminářů, a to např. formou:

  • doplňovacích pracovních listů
  • hledání chyb ve vzorových pracovněprávních dokumentech
  • skupinového řešení modelových situací (např. jak efektivně vyřešit potřeby krátkodobých brigád nebo naplánovat pracovní dobu v nepřetržitém provozu)
  • přehrání procesu předávání výpovědi / okamžitého zrušení pracovního poměru
  • scének a situací, se kterými se personalisté denně setkávají
  • upozornění na nejčastější chyby v personální praxi

Komorní školení pro max 25 osob

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně vracející se z mateřské nebo rodičovské dovolené

Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV – v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály, zákoník práce a občerstvení (dopolední coffee break a lehký oběd – přibližně od 13:30 do 14:15). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou vám k dispozici v tištěné formě.

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3. díl/workshop) za sníženou cenu 9.900 Kč bez DPH (11.979 Kč s DPH). Upozorňujeme, že z technických a kapacitních důvodů není možné přestupovat mezi jednotlivými třídílnými běhy (skupinami) tohoto školení.