Školící místnost

< Zpět na školení

Pracovní právo pěkně popořádku – 3. díl/workshop (skupina M)

Datum

24/06/2024 9:00 - 15:00

Cena

Běžná cena: 3 800 Kč (4 598 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 3 600 Kč (4 356 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

Pracovní právo pěkně popořádku – WORKSHOP představuje čistě prakticky laděnou nadstavbu k 1. a 2. dílu tohoto školení.

Naši lektoři s vámi v průběhu téměř pětihodinového nadstavbového „školení naruby“ procvičí vědomosti nabyté v rámci předchozích seminářů. Žádná nová teorie nebo přednáška a pasivní poslech – pouze praktická cvičení a řešení vašich pracovněprávních problémů – sami si určíte, co potřebujete důkladněji probrat!

Náročnost školení: mírně pokročilí

Na školení společně procvičíme témata, která jsme probrali v rámci předchozích dvou seminářů, a to např. formou:

 • doplňovacích pracovních listů
 • hledání chyb ve vzorových pracovněprávních dokumentech
 • skupinového řešení modelových situací (např. jak efektivně vyřešit potřeby krátkodobých brigád nebo naplánovat pracovní dobu v nepřetržitém provozu)
 • přehrání procesu předávání výpovědi / okamžitého zrušení pracovního poměru
 • scének a situací, se kterými se personalisté denně setkávají
 • upozornění na nejčastější chyby v personální praxi

Komorní školení pro max 20 osob

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně vracející se z mateřské nebo rodičovské dovolené

Akce není určena pro společnosti a odborníky poskytující právní služby, auditorskou činnost, specializované poradenství nebo jinou činnost konkurenční povahy. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV – v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (dopolední coffee break a lehký oběd – přibližně od 13:30 do 14:15). Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

 

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3. díl – WORKSHOP) za sníženou cenu 10.800 Kč bez DPH.

Upozorňujeme, že výměna termínu školení během cyklu je možná pouze jednou a s poplatkem. Tento seminář není možné absolvovat v on-line verzi!


Registrovat


  Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
  Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

  Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.