Školící místnost

< Zpět na školení

Pracovní právo pěkně popořádku – 3. díl workshop (skupina L)

Datum

09/04/2024 9:00 - 15:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Pracovní právo pěkně popořádku – WORKSHOP představuje čistě prakticky laděnou nadstavbu k 1. a 2. dílu tohoto školení.

Naši lektoři s vámi v průběhu téměř pětihodinového nadstavbového „školení naruby“ procvičí vědomosti nabyté v rámci předchozích seminářů. Žádná nová teorie nebo přednáška a pasivní poslech – pouze praktická cvičení a řešení vašich pracovněprávních problémů – sami si určíte, co potřebujete důkladněji probrat!

Náročnost školení: mírně pokročilí.

Nejlepší část naší trilogie – interaktivní workshop – už to není o tom, že my povídáme a vy posloucháte, budeme společně pracovat a procvičovat vše co jsme se naučili v rámci předchozích dvou seminářů, a to např. formou:

  • doplňovacích pracovních listů
  • přípravy vytýkacího dopisu (warningu) pro méně závažné porušení
  • hledání chyb ve vzorových pracovněprávních dokumentech – správná formulace
  • skupinového řešení modelových situací (např. jak efektivně vyřešit potřeby krátkodobých brigád nebo naplánovat pracovní dobu v nepřetržitém provozu)
  • výpočtu dovolených

Bude to o diskusi a výměně názorů s mottem „Těžko na cvičišti (u nás v trainingu), lehko na bojišti (u vás ve společnosti)!“

Komorní školení pro max 25 osob, pouze prezenční forma školení!

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně vracející se z mateřské nebo rodičovské dovolené, asistentky.

Akce není určena pro společnosti a odborníky poskytující právní služby, auditorskou činnost, specializované poradenství nebo jinou činnost konkurenční povahy. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

V ceně semináře jsou podkladové materiály, zákoník práce a občerstvení (coffee break a lehký oběd ). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3. díl/workshop) za sníženou cenu 10.800 Kč bez DPH. Upozorňujeme, že z technických a kapacitních důvodů není možné přestupovat mezi jednotlivými třídílnými běhy (skupinami) tohoto školení.