< Zpět na školení

Pracovní právo pěkně popořádku – 2. díl – skupina B

Datum

02/11/2020 9:00 - 17:00

Cena

Běžná cena: 3 636 Kč (4 400 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 3 388 Kč (4 100 Kč s DPH)

Dostupnost

Obsazeno

Tento seminář je již plně obsazený, pro případné místa náhradníka nás prosím kontaktujte na training@randls.com. Děkujeme.

Po úspěšném prvním dílu Pracovního práva pěkně popořádku, ve kterém jsme se zaměřili na základní instituty pracovního práva, nyní přicházíme s jeho pokračováním. V rámci školení určeného výlučně absolventům prvního dílu se zaměříme na témata, která se nevešla do našeho prvního školení a zároveň jsou svou právní úpravou o něco složitější, a personalisté se jich proto často obávají. Jedním z nich je bezesporu ukončení pracovního poměru. Víte, jak správně postupovat, aby Vám jednoho dne pošťačka nedoručila výzvu soudu k vyjádření  k žalobě podané proti Vaší osobě/společnosti?

Na semináři Vás také přesvědčíme, že není třeba se bát zaměstnance, který se vrací z rodičovské dovolené a požaduje speciální podmínky, a že pracovnělékařská péče nemusí nutně být noční můrou personalistů. Rozebereme  překážky v práci i mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Stejně jako prvním dílem Vás provede osvědčená lektorská dvojice  – Nataša Randlová a Michal Peškar. Praktické zkušenosti všech přednášejících spolu s dostatečným prostorem pro Vaše dotazy i následnou diskuzi k tématu zaručují formát školení, ze kterého si odnesete cenné znalosti pro Vaši praxi.

Mezi druhým a třetím dílem obdrží účastníci semináře dobrovolný domácí projekt, který účastníkům kurzů osvěží nabyté znalosti. Na začátku dalšího dílu se přednášející k domácímu projektu vrací.

Náročnost školení: začátečníci / mírně pokročilí


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .