< Zpět na školení

Zaměstnávání cizinců v ČR

Datum

28/04/2020 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 1901 Kč (2300 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1735 Kč (2100 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Nedostatek pracovních sil je poslední dobou velmi aktuálním tématem a mnoho zaměstnavatelů se tento problém snaží řešit hledáním zaměstnanců v zahraničí – zejména východně od nás. Zaměstnávání cizinců však u některých personalistů i právníků vyvolává pocit úzkosti, zejména s ohledem na administrativu, která je s tím spojena. Bohužel, časté změny postupů ale i přímo legislativy příliš nepomáhají situaci zlepšit.

Tento seminář si klade za cíl shrnout základní aspekty práce cizinců,  aby účastníci získali základní přehled v oblasti, nebo si potvrdili své dosavadní znalosti. Představíme Vám jednotlivá povolení, která je nutné opatřit v jednotlivých situacích, vysvětlíme, kdy je nutné žádat o klasickou zaměstnaneckou kartu a kdy naopak je nutné zvolit postup jiný. Dále shrneme povinnosti zaměstnavatele související s prací cizinců, především informační povinnosti, a upozorníme na rizika sankcí, které hrozí v případě, že nebudou tyto povinnosti dodržovány.

V neposlední řadě se budeme věnovat aktualitám u speciálních projektů migrace (zejména program Režim Ukrajina). A rovněž si představíme nedávnou novelu zákona o pobytu cizinců a zákona o zaměstnanosti, které opět přinesly řadu novinek.

Na závěr semináře bude prostor k diskuzi, stejně jako prostor pro dotazy jednotlivých účastníků k dané problematice.


Registrovat

Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat – o tom Vás obratem e-mailem informujeme. V ostatních případech Vám po registraci (obvykle do 3 pracovních dnů) zašleme e-mailem potvrzení o účasti a zálohovou fakturu k uhrazení ceny školení.
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .