< Zpět na školení

Očekávané změny ve slovenském pracovním právu (on-line)

Datum

19/11/2020 10:00 - 16:00

Cena

Běžná cena: 2 975 Kč (3 600 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 2 810 Kč (3 400 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Působí vaše společnost i na Slovensku? Podléhají vašemu HR oddělení také slovenští kolegové? Nebo byste jednoduše rádi znali aktuální vývoj slovenského pracovního práva? Neváhejte se přihlásit na školení s naším váženým hostem, kvalifikovaným průvodcem, slovenským advokátem Mgr. Dušanem Nitschneiderem.

Připravovaná novela z pera Ministerstva práce, která by měla být v průběhu září odeslána do meziresortního připomínkového řízení, se zakládá na vládním usnesení v souvislosti se zlepšováním podnikatelského prostředí na Slovensku a reflektuje problémy vyvstalé v době koronakrize na jaře letošního roku.

Změny by se měly týkat např. výkonu práce z domova, poskytování stravenek, dočasného přidělování zaměstnanců mezi mateřskými a dceřinými společnostmi, agenturního zaměstnávání atp.

Vedle toho se na školení seznámíte také se základy slovenského pracovního práva jako je vznik, zánik, změny a průběh pracovního poměru, výpovědní doba, řádná dovolená atd.

Jde o praktické školení obohacené o příklady, judikaturu a zkušenosti z praxe s možností bohaté diskuse.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


    Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .