Školící místnost

< Zpět na školení

Novela zákoníku práce 2020 + Pracovněprávní novinky 2021

Cena

Běžná cena: 2 800 Kč (3 388 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 2 600 Kč (3 146 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

Obsáhlá novela zákoníku práce z roku 2020 míří především na prohloubení flexibility základních pracovněprávních vztahů a současné posílení ochrany zaměstnanců jako typické slabší strany v těchto vztazích. Vedle toho by měl předpis zbavit zaměstnavatele administrativních zbytečností a upřesnit některá ustanovení tak, jak sama praxe ukázala, že je vhodné. Oproti dřívějším návrhů tato novela upravuje i vysílání zaměstnanců podle příslušné směrnice EU.

Plánované změny zákoníku práce vám představíme paragraf po paragrafu na praktických příkladech a situacích, s nimiž se ve své praxi setkáváte nejčastěji. Na modelových situacích vám pak ukážeme, jak se bude nově počítat dovolená.

Porovnáme předchozí úpravu s tou současnou (resp. budoucí) a upozorníme, na co si dát největší pozor. Část změn je účinná již od 30. července 2020 a nová pravidla pro dovolenou potom od 1. 1. 2021.

Vedle novely navíc také upozorníme, co dalšího se v pracovním právu od Nového roku změnilo.

Školením vás provede dvojice pracovněprávních odborníků Nataša Randlová a Michal Peškar, která se novele věnuje od jejího počátku a zná tak jednotlivé alternativy diskutovaných změn a důvody, proč byly zvoleny současné změny a jiné diskutované návrhy neprošly.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.