Školící místnost

< Zpět na školení

Nebojme se inspekce práce! Průběh kontroly ve vaší firmě krok za krokem

Datum

05/11/2021 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 2 300 Kč (2 783 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 2 100 Kč (2 541 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

U mnoha zaměstnavatelů vzbuzuje kontrola ze strany inspekce práce obavy – ruku do ohně by za znalost a dodržování všech pracovněprávních a bezpečnostních předpisů dal i málokterý personalista, který je touto činností pověřen. Čeho se zaměstnavatelé bojí nejvíce a na co se naopak zaměřují inspektoři? A jaká je pravděpodobnost, že inspektoři práce zazvoní právě u vašich vstupních dveří? Na tyto i spoustu dalších otázek odpoví v rámci prakticky laděného školení osoba v tomto směru nejpovolanější, náš vážený host pan Aleš Kalvoda, vedoucí inspektor Oblastního inspektorátu práce pro Ústecký a Liberecký kraj.

První část školení bude věnována modelovému průběhu kontroly ze strany inspekce práce. Dále náš host prozradí, na co se inspektoři při kontrolách zaměřují především a kam by tedy svou pozornost měli směřovat také zaměstnavatelé.

V druhé části školení se náš host bude zabývat sankcemi, které při objevení závažných nedostatků zaměstnavatelům hrozí. Pan Kalvoda se v poslední části školení zaměří na nejčastěji pokládané dotazy, se kterými se v rámci své praxe opakovaně setkává. Měl by se tak zejména věnovat problematice odměňování, dovolené, docházky do zaměstnání nebo pracovní doby.

V neposlední řadě bude v závěru školení účastníkům poskytnut dostatek prostoru pro dotazy a společnou diskuzi nad situacemi z praxe.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.