< Zpět na školení

LETNÍ ŠKOLA 2020

Cena

Běžná cena: 6 500 Kč (7 865 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 6 500 Kč (7 865 Kč s DPH)

Dostupnost

Poslední 1 volné místo

I v letošním roce Vás srdečně zveme na LETNÍ ŠKOLU. Pojďme si uprostřed léta společně osvěžit své pracovněprávní znalosti, nahlédnout na problematiku personální praxe jinýma očima, probrat praktické tipy a zároveň udělat něco i pro sebe!

Podrobný program

Středa 15. 7. 2020/9:00 – 17:00

9.00 Přivítání účastníků, dobrá káva je připravená. Začínáme!

9.05 – 11.00 Pracovněprávní judikatura posledních 12 měsíců a jak se promítne do Vašich personálních praxí

JUDr. Nataša Randlová, Ph.D. (Randl Partners)

Nejen pandemií je dobrý personalista živ. Náš život jde dál a musíme stále učit novým věcem a Nejvyšší soud nám dává hodně podnětů, jak některé věc pořešit. Jako v minulých letech – nad některým rozhodnutím Vám srdce zaplesá a některé by člověk vzteky roztrhal. Ale je to náš každodenní život, a tak to pojďme spolu pořádně rozebrat. 

11.00 – 11.15 Přestávka na kávu

11.15 – 12.30 Zákeřné taktiky zaměstnanců/manipulátorů aneb HR si s nimi poradí

Nenechte se zatlačit do kouta! Naučíte se, jak odhalit mistry přetvářky

Petr Vykopal, kouč a průvodce autentickým dialogem Michaela Puchalková, terapeutka

Každý personalista čelí lžím a polopravdám manipulátorům denně. O lidech, kteří umí skvěle využít citlivou strunu podřízených, kolegů nebo partnerů, aby prosadili své zájmy, už jistě víte své. Selhání a chyby obratně házejí na okolí. Manipulaci často doprovází šikana. Naučíme Vás proto, jak rafinované manipulativní techniky spolehlivě rozpoznat a jak na ně reagovat. Žádné nudné přednášky, ale hravý interaktivní workshop Tykadla a chapadla postavený na příbězích z praxe, na situacích, které jakožto HR profíci důvěrně znáte. Budete se bavit, sdílet své dobré či špatné zkušenosti. Vžijete se do role svých agresorů, pochopíte zranitelnost oběti a budete trénovat zdravé postoje dospělého člověka, který už ví, jak na to. Když své nově nabyté znalosti předáte svým HR kolegům, pomůžete prohloubit i jejich vnímavost vůči manipulaci.

12.30 – 13.15 Oběd

13.15 – 15.00 Zákeřné taktiky manipulátorů aneb HR si s nimi poradí

Nenechte se zatlačit do kouta! Naučíte se, jak rozpoznat mistry přetvářky

Povolené a zakázané cesty, jak dosáhnout svého! Intenzivní práce v menších skupinách.

15.00 – 15.15 Přestávka na kávu

15.15 – 17.00 Zákeřné taktiky manipulátorů aneb HR si s nimi poradí

Nenechte se zatlačit do kouta! Naučíte se, jak rozpoznat mistry přetvářky

Vyzkoušíte si techniky útoku i obrany náročných situací prakticky!

 

Čtvrtek 16. 7. 2020/9:00–17:00

9.00 Ranní káva a čaj. Začínáme!

9.05 – 11:00 Buď připraven na doby horší i lepší! Poučení z COVID-19

Mgr. Bc. Michal Peškar (Randl Partners)

Pandemie zasáhla prakticky do života nás všech. Značné dopady měla pak do našich pracovních životů a nastavených HR procesů. Jelikož vše zlé je pro něco dobré, projdeme si spolu možnosti, jak se na nenadálé situace připravit. I když se nelze připravit na nepředvídatelné (pandemii nikdo neočekával a stejně tak nečekáme přílet mimozemšťanů), štěstí přeje připraveným a pracovní právo nám dává celou řadu možností, jak si zajistit flexibilitu. Právě tato flexibilita a možnost rychlé změny nastavených procesů a postupů přichází nejvíce vhod v dobách horších a zlých. Často nám ale také poslouží v dobách mimořádně dobrých, které, doufáme, brzy přijdou.

11.00 – 11.15 Přestávka na kávu

11.00 – 12:30 Dovolená (ani po novele) není žádný strašák

Mgr. Bc. Michal Peškar (Randl Partners)

Ač jsme už ani nedoufali, novela zákoníku je před konečným schválením a od 1. 1. 2021 by se podle ní už měla nově počítat dovolená. Ale nebojte se, nebudeme se v létě mořit složitými počty. Ukážeme si, v čem bude nová úprava jednodušší, a které dosavadní problémy nám odstraní. Přesvědčíme Vás, že to bude změna k dobrému.

12.30 – 13.30 Oběd – Live cooking

13.30 – 15.15 WORKSHOP: Pryč se stresem, aneb příruční antistresová vakcína pro personalistu

Ing. Marcela Roflíková, MBA, zakladatelka Českého mindfulness institutu

Doporučovat vyčerpané personalistce, která v nejisté postkoronové době musí řešit jeden problém za druhým, aby si během hektického pracovního dne našla chvilku pro sebe je skoro výsměch. Marcela Roflíková Vám však prakticky ukáže, jak s pomocí různých technik mindfulness lze opravdu během pár minut zkrotit stres a uniknout z pasti vyhoření. Tato příruční metoda pomůže ke zvýšení výkonnosti nejen Vás, ale celého týmu. Přestanete se ohlížet do minulosti a trápit se obavami z budoucnosti. Recept je jednoduchý: Věnujte pozornost právě a výhradně tomu, co právě děláte.  Bez ohledu na to, co děláte. 

15.15 – 15.30 Přestávka na kávu

15.30 – 16.00 Léčivé zvuky tibetské mísy, aneb i personalista potřebuje příjemně vyladit

Pavel Tůma, Zpívající mísy

Dobře naladěný personalista šíří kolem sebe pohodu a optimismus. Zkusíme Vás vyladit doslova. Během vystoupení hudebníka Pavla Tůmy se přesvědčíte, jestli zpívající tibetské mísy a gongy opravdu blahodárně zapůsobí na Vaše tělo a duši. Když budete chtít, sami si vyzkoušíte, jak starobylé mísy pohladit, aby zahrály jen pro Vás.

16.00 – 17.00 Poradna a slavnostní zakončení Letní školy 2020

JUDr. Nataša Randlová, Ph.D. (Randl Partners) a Ing. Jarmila Chlumová (Randls Training)

Předáním diplomů zakončíme Letní školu 2020.

 


Registrovat
    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat. Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.