Školící místnost

< Zpět na školení

KORONAVIRUS – seminář proběhne on-line

Datum

18/03/2020 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 1 901 Kč (2 300 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1 735 Kč (2 100 Kč s DPH)

Dostupnost

Obsazeno

Tento seminář je již plně obsazený, pro případné místa náhradníka nás prosím kontaktujte na training@randls.com. Děkujeme.

Poslední měsíce se čím dál častěji mluví o krizi a ekonomickém útlumu. I kvůli šíření koronaviru COVID-19 reálně hrozí, že české společnosti z ničeho nic postihne propad dodávek či zakázek. Může se jednat jak o propad určitého ekonomického nebo výrobního sektoru (např. ochlazení na trhu s automobily), tak i o zastavení dodavatelsko-odběratelských řetězců kvůli šíření koronaviru. V dnešním globalizovaném světě totiž stačí, aby se zastavila výroba jednoho dílu nebo suroviny na druhém konci světa, a české společnosti nemají z čeho vyrábět. Často konce tohoto řetězce ani nedokážeme dohlédnout a může nás nepříjemně postihnout výpadek dodávek či objednávek od společnosti z naprosto bezproblémové oblasti.

A co další otázky: Co má zaměstnavatel dělat, když mu zaměstnanci třeba nebudou chtít cestovat do práce z důvodu obav z nakažení virem? Nebo když nemoc přímo objeví na pracovišti? Nebo zaměstnanci nebudou chtít spolupracovat s někým kdo byl na dovolené v Čině, Itálii či jiném státě s výskytem koronaviru? Má zaměstnanec právo nechodit z důvodu obav do práce? Jedná se o překážku v práci, a pokud ano, na čí straně? Má zaměstnavatel právo poslat zaměstnance domů, když má horečku nebo když se vrací z postižené oblasti – nařídit mu homeoffice? Zavřou školku, školu – zaměstnanci nebudou moci jít do práce – jak to budete jako zaměstnavatel řešit?

Připravili jsme proto pro Vás zcela nové školení, jak si s takovou situací poradit.