Školící místnost

< Zpět na školení

KORONAVIRUS 3 – program Antivirus ON-LINE

Datum

07/04/2020 10:30 - 13:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Program Antivirus

Jelikož vláda 31. 3. 2020 schválila program Antivirus v nové podobě a od 6. 4. 2020 má být spuštěna možnost podávání žádostí, opět pro Vás připravujeme naše online školení, abychom Vám poskytli nejaktuálnější informace a pomohli Vám s podáním žádostí. Původně navrhované podmínky se, jak jsme předpokládali, změnily, ale naštěstí již ne zcela zásadně.

Dále Vám už představíme modelové případy, jaké částky budete moci na jednotlivé zaměstnance čerpat. Často se totiž setkáváme s nepochopením, jak překážky v práci a vyplácená náhrady mzdy (zejména v případě částečné nezaměstnanosti) fungují. Nastavená pravidla taktéž vedou k některým nečekaným „výsledkům“. Provedeme Vás celým postupem výpočtu, abyste neudělali chyby a vybrali pro Vaši společnost ten nejvýhodnější postup.

Závěrem se taktéž podíváme na schválenou a připravovanou podporu OSVČ – i když se nejedná přímo o pracovněprávní oblast, mnohé z Vás to kvůli Vašim spolupracovníkům a i zaměstnancům zajímá.

Program Antivirus

  • obsah a podmínky programu
  • podání žádosti a administrace
  • výše příspěvku na modelových situacích

Podpora OSVČ

ONLINE školení prostřednictvím aplikace Microsoft Teams (veřejně dostupná platforma pro video hovory) – pozvánku zašleme i s návodem, jak použít).

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / manažeři