Školící místnost

< Zpět na školení

KORONAVIRUS 3 – program Antivirus ON-LINE

Datum

07/04/2020 10:30 - 13:00

Cena

Běžná cena: 1.190,- Kč (1.440,- Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1.085,- Kč (1.313,- Kč s DPH)

Dostupnost

Obsazeno

Tento seminář je již plně obsazený, pro případné místa náhradníka nás prosím kontaktujte na training@randls.com. Děkujeme.

Program Antivirus

Jelikož vláda 31. 3. 2020 schválila program Antivirus v nové podobě a od 6. 4. 2020 má být spuštěna možnost podávání žádostí, opět pro Vás připravujeme naše online školení, abychom Vám poskytli nejaktuálnější informace a pomohli Vám s podáním žádostí. Původně navrhované podmínky se, jak jsme předpokládali, změnily, ale naštěstí již ne zcela zásadně.

Dále Vám už představíme modelové případy, jaké částky budete moci na jednotlivé zaměstnance čerpat. Často se totiž setkáváme s nepochopením, jak překážky v práci a vyplácená náhrady mzdy (zejména v případě částečné nezaměstnanosti) fungují. Nastavená pravidla taktéž vedou k některým nečekaným „výsledkům“. Provedeme Vás celým postupem výpočtu, abyste neudělali chyby a vybrali pro Vaši společnost ten nejvýhodnější postup.

Závěrem se taktéž podíváme na schválenou a připravovanou podporu OSVČ – i když se nejedná přímo o pracovněprávní oblast, mnohé z Vás to kvůli Vašim spolupracovníkům a i zaměstnancům zajímá.