Školící místnost

< Zpět na školení

Implementační problémy novely zákoníku práce

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Máte už zaimplementované veškeré povinnosti, které Vám stanovila letošní novela zákoníku práce? Objevili jste jako my řadu problémů?

  • Nevíte, co říct rodičům, když požadují 100% homeoffice?
  • Máte hromadu požadavků od dohodářů na uzavření pracovního poměru? Jak jim rozvrhujete pracovní dobu? Jak je informujete o předpokládaném rozsahu jejich pracovní doby, když nevíte, jak moc je budete potřebovat? Chcete dávat dohodářům jiné náhrady k homeoffice než zaměstnancům v pracovním poměru? A co na to rovné zacházení?
  • Jak docílit toho, abyste nemuseli přiznávat žádné náhrady pro zaměstnance na homeoffice? Kdy musíte striktně evidovat hodiny odpracované na homeoffice? Nevylučují náhodou vaše kolektivní smlouvy aplikaci na dohodáře? Je to stále tak možné?

Hlavním tématem školení jsou implementační problémy novely zákoníku práce, poznatky z praxe.

Komorní školení pro max 25 osob, pouze prezenční forma školení!

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / asistentky.

Akce není určena pro společnosti a odborníky poskytující právní služby, auditorskou činnost, specializované poradenství nebo jinou činnost konkurenční povahy. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou Vám k dispozici v tištěné formě.