Školící místnost

< Zpět na školení

Dovolená, včetně „dohodářů“ + workshop

Datum

23/05/2024 9:00 - 13:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

V roce 2021 proběhla jedna z nejzásadnějších změn v koncepci dovolené, která se začala počítat tzv. na hodiny. Novela zákoníku práce z podzimu roku 2023 navíc zavedla dovolenou i pro „dohodáře“ (DPP/DPČ).

V rámci našeho školení, které je koncipováno jako workshop, bude řešeno množství praktických příkladů a otázek. Budeme se věnovat oblastem, které v praxi často činí problémy – některé případy výpočtu dovolené, krácení dovolené, čerpání dovolené ve svátek anebo převádění dovolené do následujících let, a to vše s důrazem na specifika u „dohodářů.“ Ačkoliv Vám náš workshop možná připomene hodinu matematiky ze střední školy, věřte, že se vám znalosti neztratí a žádný všetečný dotaz zaměstnanců vás nepřekvapí.

S námi se nemusíte počítání bát. A kalkulačky s sebou!

Na školení se tedy budeme zabývat následujícími otázkami:

  • výpočty dovolené
  • dovolená „dohodářů“ (DPP/DPČ) a její specifika
  • čerpání dovolené
  • krácení dovolené
  • dovolená a státní svátek
  • mzda/náhrada mzdy za dovolenou
  • převádění dovolené do následujících let

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / asistentky.

Akce není určena pro společnosti a odborníky poskytující právní služby, auditorskou činnost, specializované poradenství nebo jinou činnost konkurenční povahy. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace jsou Vám k dispozici v tištěné formě.