< Zpět na školení

Business Brunch

Cena

Běžná cena: 3 300 Kč za tři setkání (3 993 Kč s DPH s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 3 300 Kč za tři setkání (3 993 Kč s DPH s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Velké úspěchy Randls Exchange Meetings a zájem ze strany našich klientů účastnit se podobných setkání, i pokud jde o novinky a aktuální témata z oblasti podnikání, smluv, compliance a obecně obchodního a občanského práva, nás postrčil k tomu, abychom pro Vás v roce 2020 poprvé připravili Business Brunch – blok tří setkání za rok, vždy na aktuální téma – pro nás všechny příjemná snídaně s „obědem“ a právní informace a aktuality z praxe v jednom.

Každý Business Brunch se skládá ze tří částí, a to:

1. Právní aktuality

Legislativní novinky v ČR a EU, novinky v rozhodovací praxi soudů, novinky na ministerstvech a úřadech se zaměřením na ÚOHS, ÚOOÚ, FAÚ, ÚPV, živnostenské úřady a stavební úřady.

2. Aktuální téma

Vybrané aktuální téma z praxe, které často řešíme s našimi klienty a na které se zaměříme z pohledu práva i praxe a doporučíme konkrétní praktická řešení.

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • obchodní právo a mezinárodní obchod
  • smluvní právo a vztahy se zákazníky a partnery
  • právo obchodních společností a corporate governance
  • nemovitosti, stavební právo a nájmy
  • reklama a právo
  • duševní vlastnictví
  • ochrana osobních údajů
  • hospodářská soutěž
  • AML
  • trestní odpovědnost právnických osob

3. Dotazy

 

Business Brunch je určen zejména pro členy obchodních týmů a manažery nákupu, členy compliance týmů, provozní manažery, členy týmů v rámci organizace a administrativy, členy týmů připravujících smlouvy, členy finančních týmů, interní právníky, projektové manažery, členy týmů pro ochranu osobních údajů, vedoucí zaměstnance, členy statutárních orgánů, členy marketingových týmů i HR manažery, ale může být přínosný pro kohokoli dalšího v rámci společnosti.

Chcete-li se účastnit našich Business Brunch, kontaktujte nás na emailové adrese brunch@randls.com


Registrovat

Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat – o tom Vás obratem e-mailem informujeme. V ostatních případech Vám po registraci (obvykle do 3 pracovních dnů) zašleme e-mailem potvrzení o účasti a zálohovou fakturu k uhrazení ceny školení.
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .