Zbrusu nové videokonference v Randls Training

Máme obrovskou radost, že vám můžeme představit zbrusu nové videokonferenční řešení Cisco Webex v našem vzdělávacím centru. Ačkoli budeme vždy preferovat osobní setkání s vámi, občas se stane, že z různých důvodů preferujete on-line přenos našich školení. Navíc nás předchozí dva roky naučily, že setkání přes monitory počítačů se může stát každodenní nutností a nevyhnutelností.

Nově nainstalovaný videokonferenční systém Cisco Webex nám umožní realizovat tzv. hybridní systém školení: někteří z vás budou s námi osobně v Randls Training a jiní v kanceláři či doma. Speciální systém kamer a mikrofonů rozpozná a automaticky vyhledá toho, kdo právě mluví, a zaměří se na něj (technologie Speaker Track). Přednášející může chodit po místnosti a nikdy nevystoupí z obrazu. Online účastníci uvidí a uslyší toho, kdo položí při prezentaci dotaz. Přenášený zvuk je navíc křišťálově čistý – žádné šumy a nedorozumění.

Do systému Webex je možné se připojit přes program, který je zdarma ke stažení zde, ale i prostřednictvím klasického webového prohlížeče bez nutnosti instalace dalšího programu. Za nás však rozhodně doporučujeme nainstalovat si program – lépe se v něm pracuje a na disku mnoho místa nezabere. Jak už jste u nás měli možnost vyzkoušet, Webex umožňuje i více paralelních diskusí na různá témata s různými přednášejícími v jednom okamžiku. Samozřejmostí je i sdílení prezentací, dokumentů apod.

Pokud hledáte technicky perfektně vybavený videokonferenční prostor, přijďte si k nám řešení Cisco Webex prohlédnout a vyzkoušet – rádi vám připravíme nabídku k pronájmu našeho vzdělávacího centra, která bude do puntíku odpovídat vašim představám. 

Těší nás, že v Randls Training můžeme nabídnout opět něco navíc, a to v té nejlepší dostupné kvalitě. Setkání s vámi pro nás samozřejmě zůstávají prioritou, ale když to nepůjde, bude spojení i on-line formou u nás nyní daleko pohodlnější!

  • Datum: 24. 08. 2021

< Přejít zpět