On-line školení v novém!

Jelikož nám doba stále nedovoluje potkat se osobně v našich školicích prostorách, rozhodli jsme se inovovat (a doufáme, že tím i pro vás zpříjemnit) alespoň on-line prostředí, v němž se nyní potkáváme.

A v čem ta změna spočívá? V rámci on-line seminářů přecházíme z prostředí MS Teams do platformy Webex.

  • Prostředí Webex funguje jak v programu, který je zdarma ke stažení zde, tak i v klasickém webovém prohlížeči (Chrome, Firefox, Edge aj.). Za nás rozhodně doporučujeme nainstalovat si program – lépe se v něm pracuje a na disku mnoho místa nezabere.
  • Prostředí naše virtuálního setkání však není to jediné, co jsme se rozhodli změnit. Abychom naše školení pro vás ještě zatraktivnili, chceme vám nabídnout alternativní programy. Podle konkrétní typu školení budou moci být paralelně s hlavní relací spuštěny i relace vedlejší, ve kterých budou přítomni další přednášející, připraveni odpovídat na vaše dotazy v průběhu školení.
  • Protože je to něco nového a ne každý z vás se již s Webexem mohl setkat, chceme vám tímto dát předem pár tipů:
    • Určitě doporučujeme si dopředu otestovat, zda vám funguje webkamera a mikrofon (program Webex samozřejmě test těchto zařízení obsahuje). Pokud jste ale neměli problém v Teams, neměli byste ho mít ani zde.
    • Všechna školení navíc začneme minimálně o půlhodiny dříve, abychom vám dali prostor si vyzkoušet, zda vše funguje. Vedle toho vám také před každým školením nabídneme  zkušební call/schůzku a zároveň budeme na kontaktním e-mailu kdykoli během školení, pokud byste měli nějaký problém – pokusíme se vám pomoci, jak jen to na dálku bude možné.

Další postup k přihlášení se na školení už bude tak, jako jste zvyklí: Den před konáním školení vám zašleme email s konkrétním odkazem, přes který se přihlásíte buď do předem nainstalovaného programu (doporučujeme, viz výše) nebo jej otevřete ve webovém prohlížeči.

Moc se těšíme na setkání s vámi přes Webex. Do té doby buďte zdraví!

Váš inovátorský tým Randls Training

 

  • Datum: 17. 02. 2021

< Přejít zpět