Nový běh Pracovního práva pěkně popořádku a navýšená kapacita prezenčních školení

S dalším rozvolňováním mimořádných protiepidemických opatření v ČR jsme mohli navýšit kapacitu prezenčních školení na 20 osob. Jelikož letní měsíce tradičně využíváme k přípravě nových seminářů, zaměstnává nás naše Letní škola, ale také se snažíme trochu odpočinout, budeme se na vás těšit v plné síle v září. Program školení samozřejmě budeme postupně přidávat na stránky.

Už nyní ale můžeme odtajnit termíny podzimního běhu našeho nejoblíbenějšího a nejprodávanějšího školení „Pracovní právo pěkně popořádku I – III“. První díl odpřednášíme 30. září, druhý díl 12. října a třetí díl (workshop) 11. listopadu 2021. Z kapacitních a technických důvodů není možné mezi jednotlivými běhy přestupovat – ideální je tedy zapsat si všechny tři díly najednou. Z dosavadní zkušenosti víme, že se po nich velmi rychle zapráší!

Přejeme všem našim klientům a klientkám, spolupracovníkům i spolupracovnicím krásné léto plné sluníčka a optimismu a budeme se s vámi těšit brzy na viděnou – pokud ne na naší Letní škole, tak třeba na nějakém semináři z připravované podzimní nabídky. Opatrujte se a buďte zdraví!

 

 

  • Datum: 03. 06. 2021

< Přejít zpět